SZKOŁA PODSTAWOWA Nr 4

im. Stefana Batorego w Zamościu


 

  ROK SZKOLNY 2019/2020

 


 

Skład Samorządu Uczniowskiego

 PRZEWODNICZĄCA
Weronika Iwaniec kl. 7b

 ZASTĘPCA 
Kamil Stanisławczuk kl. 8a

 SEKRETARZ 
Karolina Bełz kl. 7b

 Komisja do spraw Nauki i Porządku
Kamil Seregiet kl. 6a
Martyna Przygon kl. 5a
Bartosz Burda kl. 5a

 Komisja do spraw Kultury, Rozrywki i Sportu
Dawid Jarszak  kl. 7c
Julia Klimkiewicz kl. 6c
Szymon Kaniuk kl. 6c
Katarzyna Bajwoluk kl. 5a

Opiekunowie samorządu: pani Barbara Korona
pani Marta Pakos


 

 Rady Samorządów klasowych

KLASA IVA

Przewodniczący : Szpinda Adam
Z-ca: Tokarz Magdalena

KLASA VA

Przewodnicząca : Przygon Martyna
Z-ca: Czapka Karolina

KLASA VB

Przewodnicząca : Poznański Łukasz
Z-ca : Chwiejczak Karina 

KLASA VC

Przewodniczący : Nowak Mateusz
Zastępca: Adamiak Amelia 

 KLASA VD

Przewodnicząca : Metzger Daria
Z-ca: Kiecana Karolina 

KLASA VE

Przewodniczący : Januszewski Filip
Z-ca: Krupicka Aleksandra 

 KLASA VF

Przewodnicząca : Matwis Julia
Z-ca: Zamojtel Wiktoria

 KLASA VIA

Przewodniczący : Seregiet Kamil
Z-ca: Marciniewicz Mikołaj 

 KLASA VIB

Przewodnicząca : Kosmala Oliwia
Z-ca: Chomiak Jakub 

 KLASA VIC

Przewodniczący : Droździel Zuzanna
Z-ca: Chołodowski Dawid 

 KLASA VID

Przewodnicząca : Rybak Ewa
Z-ca: Wapniarski Igor 

 KLASA VIIA

Przewodniczący : Pieprzowski Piotr
Z-ca: Plewa Jakub 

KLASA VIIB

Przewodnicząca : Iwaniec Weronika
Z-ca: Boratyn Wiktoria 

 KLASA VIIC

Przewodniczący : Jarszak Dawid
Z-ca: Wołoszyn Martyna 

KLASA VIIIA

Przewodnicząca : Skorupska Kamila
Z-ca: Stanisławczuk Kamil 

 KLASA VIIIB

Przewodniczący: Radzik Mateusz
Z-ca: Jędrzejewska Karolina

 KLASA VIIIC

Przewodniczący: Lichota Dominik
Z-ca: Kucharska Barbara

 

 


 

16 października 2019 na dziedzińcu  szkolnym zostały zasadzone cebulki żonkili w ramach akcji hospicyjnej „ Pola Nadziei”. Szkolną akcję rozpoczęła pani Dyrektor Ewa Lorenz, panie z  biblioteki szkolnej, dziewczęta z klasy VII b oraz opiekunowie samorządu uczniowskiego. Na przełomie marca  i kwietnia, gdy zakwitną nasze żonkile samorząd uczniowski zorganizuje kwestę pieniężna na rzecz hospicjum Santa Galla.

 

 

 

 


 

 

 

ROK SZKOLNY 2018/2019

 


 

Światowy Dzień Życzliwości

 

 Uśmiechnięte buźki, smaczne ciasta, życzliwy uśmiech – 21 listopada obchodziliśmy Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień, dzień dobrych uczynków i pozytywnych emocji.

 

Z  tej okazji w naszej szkole Samorząd Uczniowski zorganizował kiermasz oraz pocztę życzliwości.Ten dzień to doskonała okazja, żeby swoją życzliwość podnieść na nieco wyższy poziom. Okazana serdeczność i wzajemne ciepło są dobre na wszystko. Zacznijmy od jednego dnia, a potem przedłużmy to na kilkadziesiąt następnych.(MP)

 

ZDJĘCIA

 


 

Sejmik Samorządów Uczniowskich

 

14 listopada br. przedstawiciele samorządu uczniowskiego: Wiktoria Mazurek, Aleksandra Korniewska i Kamil Stanisławczuk wraz z opiekunem samorządu panią Martą Pakos uczestniczyli w obradach Sejmiku Samorządów Uczniowskich pt. „Polska – moja Ojczyzna”, które odbyło się w LSCDN w Zamościu.

 

 Spotkanie z członkami samorządów zamojskich szkół umożliwiło naszym uczniom poznanie rówieśników, wymianę doświadczeń oraz zintegrowało młodzież poprzez gry zespołowe i śpiewanie pieśni patriotycznych. (MP)

 

 

 


 

Opiekun samorządu: pani Barbara Korona

 

 pani Marta Pakos

 

 

 

PRZEWODNICZĄCA

 

Wiktoria Mazurek kl. 3b

 

ZASTĘPCA

 

Aleksandra Korniewska kl. 8a

 

SKARBNIK 

 

 Kamil Stanisławczuk kl. 7a   

 

SEKRETARZ 

 

Paulina Werner kl. 3a

 

Komisja do spraw Nauki i Porządku

 

Kinga Siek kl. 6c

 

Arleta Grabowska kl. 5a

 

Emma Dragan kl. 5a 

 

Julia burda kl. 5c

 

Komisja do spraw Kultury, Rozrywki i Sportu

 

Artur Kawalec kl. 8a

 

Izabela Smyk kl. 8d

 

Roksana Swatowska kl. 7a

 

RADY SAMORZADÓW KLASOWYCH

 

KLASA 3A

Przewodniczący: Kacper Pałczyński

Z-ca : Natalia Wójcik

KLASA 3B

Przewodnicząca: Zofia Iwaniec

Z-ca : Weronika Nowak

KLASA 8A

Przewodnicząca : Oliwia Małecka

Z-ca: Amelia Grycyk

KLASA 8B

Przewodnicząca: Oliwia Kuźma

Z-ca : Michał Ścibak

KLASA 8C

Przewodniczący: Kacper Wdowiak
Z-ca: Jakub Cieślak

KLASA 8D

Przewodnicząca: Karolina Kwiatkowska
Z-ca: Angelika Cios

KLASA 7A

Przewodnicząca : Kamila Skorupska

Z-ca: Łukasz Woźniak

KLASA 7B

Przewodniczący : Kamila Kawala

Z-ca: Karolina Jędrzejewska

KLASA 7c

Przewodniczący : Wojciech Oseła
Z-ca : Barbara Kucharska

KLASA 6A

Przewodniczący : Jakub Plewa
Z-ca : Jakub Kulesza

KLASA 6B

Przewodnicząca : Weronika Iwaniec
Z-ca  : Mikołaj Pupiec

KLASA 6C

Przewodnicząca : Diana Bartko
Z-ca  : Natalia Cisło

KLASA 5A

Przewodniczący : Karol Prochowicz
Z-ca  : Kamil Seregiet

KLASA 5B

Przewodnicząca : Julia Szewczuk
Z-ca  : Jakub Bosiak

KLASA 5C

Przewodnicząca : Julia Burda
Z-ca  : Zuzanna Droździel

KLASA 5D

Przewodniczący : Konrad Zuszman
Zastępca : Igor Wapniarski

KLASA 4A

Przewodnicząca : Martyna Przygon

Z-ca: Bartosz Burda

KLASA 4B

Przewodniczący : Filip Pesantez

Z-ca: Miłosz Bąk

KLASA 4C

Przewodniczący : Oskar Gnasiuk

Z-ca: Diana Rec

KLASA 4D

Przewodnicząca : Dominika Giera

Z-ca: Jakub Mac

KLASA 4E

Przewodniczący : Filip Januszewski

Z-ca: Aleksandra Krupicka

KLASA 4F

Przewodniczący : Julia Matwis

Z-ca: Dawid Hocek