Najważniejsze osiągnięcia
uczniów Szkoły Podstawowej Nr 4 w Zamościu
w wojewódzkich konkursach przedmiotowych
organizowanych przez Kuratora Oświaty
oraz w konkursach ogólnopolskich i międzynarodowych
Klasy IV-VI
Język polski Matematyka Język angielski
Język polski
*Etap wojewódzki Konkursu Polonistycznego organizowanego przez Lubelskiego Kuratora Oświaty
2011/2012
Natalia Lewkowicz –finalistka, n-l: Agnieszka Pawliszak
2006/2007
Marcin Byra –laureat, n-l: Agnieszka Pawliszak
2000/2001
Monika Komendacka – laureat, n-l: Leokadia Pasieka
Anna Piasecka –laureat, n-l: Katarzyna Brzezińska
Maciej Fedorowicz –laureat, n-l: Janina Wojtowicz
Rafał Górski – finalista, n-l: Renata Kudela
Piotr Turczyn –finalista, n-l: Janina Wojtowicz
Artur Szeląg – finalista, n-l: Marzena Wityk
Sebastian Kusz –finalista, n-l: Marzena Wityk
1999/2000
Magdalena Bronikowska –finalista, n-l: Marzena Wityk
Etap wojewódzki Konkursu Polonistycznego organizowanego przez Zamojskiego Kuratora Oświaty
1998/1999
Dobrawa Lisak – laureat, n-l: Renata Kudela
1997/1998
Katarzyna Kołtun – finalista, n-l: Anna Sagata- Grodzka
Ewa Andraszek –finalista, n-l: Jolanta Hernas- Skorupa
Kamila Kowalczyk –finalista, n-l: Jolanta Hernas- Skorupa
Maria Bogusz – finalista, n-l: Janina Wojtowicz
Magdalena Hołowińska –finalista, n-l: Agnieszka Pawliszak
1996/1997
Magdalena Gałan – finalista, n-l: Maria Kwasiuk
Magdalena Dziubińska – finalista, n-l: Janina Wojtowicz
1995/1996
Monika Jarzyna – finalista, n-l: Maria Kwasiuk
Aleksandra Kozłowska – finalista, n-l: Maria Kwasiuk
Agnieszka Jawor – finalista, n-l: Maria Kwasiuk
Marlena Momot – finalista, n-l: Jolanta Rajch
1994/1995
Marta Wróbel –finalista, n-l: Barbara Dużyńska
1993/1994
Agnieszka Pióro – finalista, n-l: Anna Sagata Grodzka
Historia
* Etap wojewódzki Konkursu Historycznego organizowanego przez Lubelskiego Kuratora Oświaty
2015/2016
Zofia Iwaniec- finalista, n-l: Małgorzata Malicka
2013/2014
Justyna Korneluk –laureat, n-l: Małgorzata Malicka
2007/2008
Ogólnopolski Konkurs Historyczny” Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego…”
Robert Kuraszkiewicz –laureat, n-l: Małgorzata Malicka
Paweł Zwolak –laureat, n-l: Małgorzata Malicka
Konrad Wojtyło –laureat, n-l: Małgorzata Malicka
2007/2008
* Ogólnopolski Konkurs Historyczny: Krąg
Adrianna Kupiec –laureat, n-l: Oliwia Gogojewicz- Bojar
2006/2007
Paweł Orzechowski –laureat, n-l: Józefa Odój
Marcin Byra – laureat, n-l: Józefa Odój
Ogólnopolski Konkurs Historyczny: Krąg
Paweł Orzechowski –laureat, n-l: Józefa Odój
Sylwia Urban–laureat, n-l: Józefa Odój
Ogólnopolski Konkurs Historyczny” Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego…”
Marcin Byra –laureat, n-l: Józefa Odój
2005/2006
Jakub Orzechowski-laureat, n-l: Józefa Odój
Marcin Petynko –laureat, n-l: Józefa Odój
Ogólnopolski Konkurs Historyczny: Krąg
Wojciech Turczyn –laureat, n-l: Józefa Odój
Sylwia Hołys–laureat, n-l: Józefa Odój
Ogólnopolski Konkurs Historyczny” Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego…”
Wojciech Turczyn –laureat, n-l: Józefa Odój
Jakub Orzechowski –laureat, n-l: Józefa Odój
1999/2000
Kamil Buko –finalista, n-l: Zofia Niewiadomska
Jakub Hycki –finalista, n-l: Zofia Hycka
Tomasz Kopczyński –finalista, n-l: Józefa Odój
* Etap wojewódzki Konkursu Historycznego organizowanego przez Zamojskiego Kuratora Oświaty
1996/1997
Maciej Grela –laureat, n-l: Józefa Odój
1993/1994
Jacek Piwko –laureat, n-l: Józefa Odój
Język angielski
- * Etap wojewódzki Konkursu Języka Angielskiego organizowanego przez Zamojskiego Kuratora Oświaty
- Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego
1994/1995
Przemysław Paul- finalista, n-l: Anna Zabłocka
1996/1997
Katarzyna Łasocha – laureat, n-l: Anna Zabłocka
Anna Wójcik – laureat, n-l: Renata Kurzypa
1997/1998
Dobrawa Lisak – laureat, n-l: Renata Kurzypa
Marlena Ludian – finalista, n-l: Maria Prażak
Łukasz Gil – finalista, n-l: Maria Prażak
Katarzyna Kołtun – finalista, n-l: Renata Kurzępa
Kamila Kowalczyk – finalista, n-l: Anna Zabłocka
2008/2009
* Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego ‘English High Flier’
Robert Kuraszkiewicz – laureat – I miejsce w Polsce n-l: Robert Krukowski
* ‘CLICKONMANIAC’ Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego organizowany przez Gimnazjum Nr 5 im. Sybiraków w Zamościu pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Zamość oraz Wydawnictwa Express Publishing.
2006/2007 – III edycja
Robert Kuraszkiewicz – laureat ( Click on Starters ) n-l: Aleksandra Baranowicz
Weronika Naklicka – laureat ( Click on Movers ) n-l: Robert Krukowski
Patrycja Julia Ejsmont – laureat ( Click on Movers ) n-l: Joanna Szeremeta
2007/2008 – IV edycja
Maja Świder – laureat ( Click on Starters ) n-l: Renata Kurzępa
Aleksandra Szram – laureat ( Click on Starters ) n-l: Renata Kurzępa
Robert Kuraszkiewicz – laureat ( Click on Movers ) n-l: Renata Kurzępa
2008/2009 – V edycja
Jakub Myśliwiec – laureat ( Click on Movers ) n-l: Robert Krukowski
Adriana Poterucha – laureat ( Click on Movers ) n-l: Marek Piróg
2009/2010 – VI edycja
Jakub Budzyński – laureat ( Click on Starters ) n-l: Robert Krukowski
Jakub Myśliwiec – laureat ( Click on Flyers ) n-l: Robert Krukowski
2010/2011 – VII edycja
Marcelina Chachuła – laureat ( Click on Movers ) n-l: Renata Kurzępa
Maja Świder – laureat ( Click on Flyers ) n-l: Renata Kurzępa
2011/2012 – VIII edycja
Alicja Olborska – laureat ( Click on Starters ) n-l: Renata Kurzępa
Aleksandra Kaźmierczak – laureat ( Click on Movers ) n-l: Marek Piróg
Aleksandra Juszczak – laureat ( Click on Movers ) n-l: Marek Piróg
Marcelina Chachuła – laureat ( Click on Flyers ) n-l: Renata Kurzępa
2012/2013 – IX edycja
Paulina Cios – laureat ( Click on Starters ) n-l: Renata Kurzępa
Adam Kasprzak – finalista ( Click on Starters ) n-l: Renata Kurzępa
Jakub Smolak – finalista ( Click on Starters ) n-l: Renata Kurzępa
Alicja Olborska – laureat ( Click on Movers ) n-l: Robert Krukowski
Maciej Bondyra – finalista ( Click on Flyers )n-l: Robert Krukowski
2013/2014 – X edycja
Patryk Furmańczuk – finalista ( Click on Starters ) n-l: Marek Piróg
Filip Szlingiert – finalista ( Click on Starters )n-l: Marek Piróg
Amelia Majzer – finalista ( Click on Starters )n-l: Robert Krukowski
Alicja Olborska – laureat ( Click on Flyers ) n-l: Robert Krukowski
Zofia Liwak – finalista ( Click on Flyers ) n-l: Robert Krukowski
Martyna Mazurek – finalista ( Click on Flyers ) n-l: Robert Krukowski
Matematyka
- * Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Pangea” organizowany pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej
2013/2014
-
Patryk Greszta-laureat, n-l: Teresa Wszoła
Paweł Oleszek-laureat, n-l: Teresa Wszoła
- * Matematyczne Mistrzostwa Polski Dzieci i Młodzieży
2013/2014
-
Patryk Greszta-laureat (II miejsce w kraju), n-l: T. Wszoła
- * Etap wojewódzki Konkursu Matematycznego organizowanego przez Lubelskiego Kuratora Oświaty
2013/2014
Patryk Greszta-laureat, n-l: Teresa Wszoła
Paweł Oleszek-laureat, n-l: Teresa Wszoła
Michał Tyrka-finalista, n-l: Teresa Wszoła
2012/2013
Patryk Greszta-laureat, n-l: Teresa Wszoła
2011/2012
Szymon Denkiewicz-laureat, n-l: Teresa Wszoła
Jan Siulkowski-laureat, n-l: Teresa Wszoła
Jakub Bekier-finalista, n-l: Teresa Wszoła
2010/2011
Piotr Samborski-laureat, n-l: Teresa Wszoła
Jakub Wujec-laureat, n-l: Teresa Wszoła
Daniel Górnik-laureat, n-l: Teresa Wszoła
Angelika Czujkowska-finalista, n-l: Teresa Wszoła
2009/2010
Piotr Samborski-laureat, n-l: Teresa Wszoła
Bartłomiej Karwowski-laureat, n-l: Iwona Kołodziejczuk
Krzysztof Lipiec-laureat, n-l: Iwona Kołodziejczuk
Angelika Czujkowska-finalista, n-l: Teresa Wszoła
2007/2008
Jakub Jamroz-laureat, n-l: Teresa Wszoła
Michał Smoła-finalista, n-l: Teresa Wszoła
Daniel Wójcik-finalista, n-l: Teresa Wszoła
Adam Wieczorek-finalista, n-l: Teresa Wszoła
Karolina Denkiewicz- finalista, n-l: Teresa Wszoła
2004/2005
Przemysław Rybak-laureat, n-l: Teresa Wszoła
Michał Korzeń-laureat, n-l: Teresa Wszoła
2003/2004
Mateusz Krupa-finalista, n-l: Teresa Wszoła
2001/2002
Bartłomiej Mużacz- laureat, n-l: Maria Janczak
2000/2001
Jakub Goryczka-laureat, n-l: Maria Janczak
1999/2000
Mateusz Flis-finalista, n-l: Edward Janczak
Michał Leszczyński-laureat, n-l: Maria Janczak
- * Etap wojewódzki Konkursu Matematycznego organizowanego przez Zamojskiego Kuratora Oświaty
1998/1999
Dariusz Wierzbicki-laureat, n-l: Edward Janczak
Marta Tatarska-finalista, n-l: Edward Janczak
Piotr Pisarczyk-finalista, n-l: Edward Janczak
1997/1998
Joanna Bartosik-laureat, n-l: Edward Janczak
Artur Piasecki-laureat, n-l: Jolanta Naworol
Katarzyna Taczała-finalista, n-l: Edward Janczak
Hanna Socha-finalista, n-l: Edward Janczak
Jakub Piasecki-finalista, n-l: Jolanta Naworol
1996/1997
Piotr Skórka-laureat, n-l: Danuta Margol
Konrad Hołowiński- laureat, n-l: Danuta Margol
Marcin Tatarski-laureat, n-l: Ewa Niedabylska
Katarzyna Pac-laureat, n-l: Ewa Niedabylska
1995/1996
Aleksander Świrski- finalista, n-l: Maria Blaszka
1994/1995
Grzegorz Łasocha-laureat, n-l: Gabriela Kostrubała
Daniel Orzeł-laureat, n-l: Kazimierz Kostrubiec
1993/1994
Marcin Grela-finalista, n-l: Kazimierz Kostrubiec
Paweł Wierzbicki- finalista, n-l: Kazimierz Kostrubiec
*Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”
2015/2016
Burzanowski Maciej – wyróżniony – n-ll Iwona Kołodziejczuk
2016/2017
Kategoria Maluch – klasa 4
Ożóg Patrycja – wyróżnienie – nauczyciel Iwona Kołodziejczuk
Kategoria Beniamin – klasa 6
Burzanowski Maciej – wyróżnienie – nauczyciel Iwona Kołodziejczuk
Przyroda
- * Etap wojewódzki Konkursu Przyrodniczego organizowanego przez Lubelskiego Kuratora Oświaty
2015/2016
Filip Szlingiert – laureat, n-l: Anna Topolska
Patryk Furmańczuk – laureat, n-l: Anna Topolska
2014/2015
Filip Szlingiert – laureat, n-el: Anna Topolska
2012/2013
Szymon Zawada – laureat, n-el: Jolanta Kukiełka
2010/2011
Angelika Czujkowska – finalistka, n-el: Anna Topolska
2002/2003
Bartłomiej Mużacz – laureat, n-l: Jolanta Kukiełka
2001/2002
Aleksandra Panasiewicz – laureat, n-l: Jolanta Kukiełka
Muzyka
Zespół wokalny, opiekun: Agnieszka Hamerska
Laureat
– Konkursu Pieśni Religijnej „Moja wiara, moja miłość” 2010; MDK Zamość
– Konkursu Pieśni Religijnej „Moja wiara, moja miłość” 2011; MDK Zamość
– XI Spotkania z Kolędą i Pastorałką 2011′ MDK Zamość
Wyróżnienie
– Przegląd Kolęd i Pastorałek „Nad nami cicha noc” 2014; Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 Zamość
Konkursy Plastyczne:
– Laureaci Konkursu Plastycznego „Maska Teatralna” 2010, 2011, 2014:
Szymon Bober lat 12, n-l: Agnieszka Hamerska
Wiktoria Tyszko lat 12, n-l: Agnieszka Hamerska
Jakub Szumowski lat 12, n-l: Agnieszka Hamerska
Julia Szczepańska lat 12, n-l: Agnieszka Hamerska
Karolina Laskowska lat 12, n-l: Agnieszka Hamerska
Religia
- * Konkurs Wiedzy o Biblii i Historii Kościoła
2012/2013
Justyna Korneluk – laureat, n-l: Maria Kuraszkiewicz
2013/2014
Justyna Korneluk – laureat, n-el: Maria Kuraszkiewicz
2008/2009
Robert Kuraszkiewicz–finalista, n-l: Maria Kuraszkiewicz
2007/2008
Przemysław Malucha –laureat, n-l: Maria Kuraszkiewicz
Michał Smoła– finalista, n-l: Maria Kuraszkiewicz
2000/2001
Anna Górnik –laureat, n-l: Maria Kuraszkiewicz
1997/1998
Anna Woszuk –finalista, n-l: ks. Dariusz Soniak
1996/1997
Anna Woszuk –finalista, n-l: Barbara Ulanowska
1995/1996
Krzysztof Jakubczak – finalista, n-l: Barbara Ulanowska