Zaznacz stronę

 

 

 

The Best of ‘YOUNG STARS’

 

W piątek 16 lutego 2018r. odbył się w naszej szkole X Szkolny Konkurs Piosenki Angielskiej ‘YOUNG STARS’. Dziesiąty, jubileuszowy konkurs podobnie jak jago poprzednie edycje odbywał się w atmosferze radości i wspólnej zabawy.

Jury w składzie pani Dyrektor Ewa Lorenz, pani Renata Kurzępa (nauczyciel j. ang.), pan Jerzy Burda (muzyk i kompozytor), pani Joanna Przekocińska (nauczyciel śpiewu), pan Steve Taylor (lektor SJO Bacalarus) oraz pan Marcin Górski (przedstawiciel wydawnictwa Nowa Era) oceniało poziom językowy i artystyczny. Po wyjątkowo długich obradach Jury przyznało następujące nagrody:

 

• I miejsce:

Maja Smolak (6b) za wykonanie piosenki ‘Scars to Your Beautiful’

Karina Kozak (7b) za wykonanie piosenki ‘Perfect’

Kacper Wdowiak (7c) za wykonanie piosenki ‘All of Me’

 

• II miejsce:

Zuzanna Droździel (4b) za wykonanie piosenki ‘Cool Me Down’

Emilia Czerwieniec (6c) za wykonanie piosenki ‘Heaven Is a Place on Earth’

 

• III miejsce:

Weronika Puławska i Sandra Sokołowska (5c) za wykonanie piosenki

‘What Makes You Beautiful’

 

• Nagroda Dyrektora Szkoły:

Damian Koisz (4a) za wykonanie piosenki ‘Colour of Your Life’

Natalia Cisło i Julia Kłos (5c) za wykonanie piosenki ‘Solo Dance’

Magdalena Borowiec (5c) za wykonanie piosenki ‘Try Everything’

Edyta Wszoła i Roksana Swatowska (6a) za wykonanie piosenki ‘I Want It That Way’

 

Konkurs w językach polskim i angielskim poprowadziły Zuzanna Bąk i Kornelia Nosal (5a).

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody ufundowane przez wydawnictwa Nowa Era i Pearson oraz Dyrekcję SP 4.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, bo to dzięki nim nasz konkurs doczekał się jubileuszu dziesięciolecia. Dziękujemy również wszystkim osobom, które w tych latach zaszczyciły nas swoją obecnością i pracą w Jury. Nasze serdeczne podziękowania kierujemy także do wszystkich, którzy zawsze pomagają i wspierają nas w organizacji konkursu ‘YOUNG STARS’.

DZIĘKUJEMY !!!

Organizatorzy

Renata Kurzępa

Robert Krukowski

 

Skip to content