Konkurs Literacko-Plastyczny „Barwy jesieni” odbył się 29.10.2019r. w bibliotece szkolnej. Uczestniczyły w nim grupy uczniów klas III-IV naszej szkoły. Zadanie dotyczyło redagowania pracy literackiej o tematyce jesiennej. Inspiracją do napisania tekstu był plakat, który wcześniej dana klasa wykonała. Uczniowie wykazali się dużą kreatywnością, pomysłowością , bogactwem słownictwa  oraz oryginalnością. Po sprawdzeniu prac i ocenie plakatu, komisja przyznała poszczególnym klasom następujące miejsca:
I miejsce kl. III c, III d
II miejsce kl. IV a
III miejsce kl. III a, III b
7 listopada 2019r. odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu w obecności pani wicedyrektor Renaty Kowarz. Uczniowie otrzymali nagrody książkowe oraz dyplomy. Plakaty zostały wyeksponowane w bibliotece szkolnej.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do dalszej twórczości.
Tekst: Danuta Łuszczewska, zdjęcia: Aneta Trajda
(eb)