Zaznacz stronę

20.04. 2020 r. odbył się międzynarodowy konkurs języka angielskiego online. Z naszej szkoły w konkursie wzięło udział 26 uczniów klas IV -VIII. Najlepszy wynik spośród uczestników naszej szkoły osiągnęła Weronika Puławska obecnie uczennica klasy VIII c, która na 350 możliwych do zdobycia punktów otrzymała 322 i tym samym zajęła 4 miejsce w województwie oraz 30 w kraju.

Na wyróżnienie zasługują również uczniowie obecnych klas VI: Maksymilian Mizerski 326 pkt, w swojej ka

tegorii osiągnął 20 miejsce w województwie oraz Julia Drewniak29 miejsce.

Spośród uczniów obecnych klas VII najwyższy wynik zdobył Kacper Urbańczyk 312 pkt, 15 w województwie, Maja Dyrkacz 300 pkt i 30 miejsce w województwie. Średnia wyników naszych uczniów na każdym poziomie była wyższa od średniej w województwie i kraju. W ubiegłym tygodniu zostały rozdane nagrody rzeczowe, wyróżnienia i dyplomy. Kolejna edycja konkursu w marcu 2021 r. Zachęcamy gorąco uczniów klas IV – VIII do wzięcia udziału w konkursie, do konkursu można przygotowywać się cały czas ćwicząc na stronie https://www.thebigchallenge.com/pl/home/ wchodząc na platfrormę treningową gamezone.

Koordynator konkursu Anna Smolak

Skip to content