POWITANIE WIOSNY

21 marca 2019 powitaliśmy Wiosnę w naszej szkole. W programie szkolnych obchodów klas IV – VIII mieliśmy:III Przegląd Piosenki Wiosennej, pokaz karate pod kierunkiem pana Radosława Niziołka, kawiarenkę przygotowaną przez klasę VI c oraz wybory Miss Wiosny. W konkursie piosenki wzięło udział 12 klas. Zwycięzcami została klasa VIII c, która była perfekcyjnie przygotowana: piękny śpiew i układ choreograficzny.

Komisja konkursowa wybrała:

I miejsce – klasa VIII c

II miejsce – klasy VI c i V a

III miejsce – klasy V c i IV d

Wyróżnienia zdobyły: klasa VII a, IV f, i IV e

Kandydatki do tytułu Miss Wiosny 2019 musiały wykazać się znajomością zagadek o wiośnie, odgadnąć nazwę i przeznaczenie przedmiotu wylosowanego z worka rozmaitości oraz zszyć dziurę w materiale.

Komisja konkursowa wybrała:

Miss Wiosny 2019

klasa IV – Lidia Chilewicz kl. IV b

klasa V – „Jessica” Mikolaj Marciniewicz kl. V a

klasa VI Martyna Trochimowicz kl. VI b

klasa VII – Roksana Swatowska kl.VII a

klasa VIII  – Natalia Leśniak kl. VIII c

Na koniec naszej uroczystości nastąpiło ogłoszenie wyników konkursu na Najpiękniejszą Wiosenną Dekorację Sali Lekcyjnej. Klasyfikacja przedstawiała się:

I miejsce – klasa IIIB gimnazjum sala 215

II miejsce – klasa VIII d sala 113

III miejsce – klasy IV E i IV F sala 220, klasa VII b sala 121

Wszyscy w wiosennych nastrojach udali się do swoich klas na dalsze lekcje.  zdjęcia