Rok szkolny 2019 / 2020

DYREKTOR SZKOŁY 

 mgr Ewa Lorenz

  

ZASTĘPCY DYREKTORA SZKOŁY 

mgr Ewa Niedabylska

mgr Renata Kowarz

 

GRONO PEDAGOGICZNE

Pedagog
mgr Renata Sadowska – Bodziuch
 
Edukacja wczesnoszkolna
mgr Krystyna Kułaj – wych. kl. 1a
mgr Marzena Mazur – wych kl. 1b
mgr Bożena Kierepa – wych. kl. 1c
mgr Bożena Kukiełka – wych. kl. 2a
mgr Małgorzata Bakuniak – wych. kl 2b
mgr Dorota Skotarska – wych. kl. 2c
mgr Aleksandra Kopiel – wych. kl. 3a
mgr Beata Zembroń – wych. kl. 3b
mgr Jolanta Wilawer – wych. kl. 3c
mgr Elżbieta Seńko – wych. kl. 3d
 
Język polski 
mgr Ewa Buczak – wych. kl. 5c
mgr Joanna Kosz
mgr Renata Kudela – wych. kl. 6c
mgr Marta Pakos
mgr Agnieszka Pawliszak – wych. kl. 8b
mgr Aneta Trajda – wych. kl. 5d
mgr Marzena Wityk – wych. kl. 4a
 
Język angielski 
mgr Robert Krukowski – wych. kl. 7c
mgr Renata Kurzępa
mgr Marek Piróg
mgr Jolanta Prażak – wych. kl. 5b
mgr Anna Smolak 
mgr Anna Zabłocka – wych. kl. 6b

Język niemiecki
mgr Agnieszka Jedlińska
mgr Agata Słowik

Historia
mgr Anna Klech
mgr Małgorzata Malicka 
mgr Aneta Ścibak
 
WOS
mgr Anna Klech
mgr Aneta Ścibak
Przyroda / Biologia 
mgr Łukasz Brykner – wych. kl. 6d
mgr Danuta Raczkiewicz
mgr Anna Topolska – wych. kl. 7a
 
Geografia
mgr Łukasz Brykner – wych. kl. 6d
mgr Danuta Raczkiewicz
Chemia
mgr Wojciech Bartosiewicz
Fizyka
mgr Wiesław Żyła
Matematyka 
mgr Łukasz Brykner – wych. kl. 6d
mgr Elżbieta Gołębiowska – wych. kl. 8c
mgr Iwona Kołodziejczuk – wych. kl. 7b
mgr Danuta Margol
mgr Maria Pawłowska – wych. kl. 5a
 
Informatyka  
mgr Ewa Buczak – wych. kl. 5c
mgr Wojciech Bartosiewicz
mgr Agnieszka Boratyn – wych. kl. 5f
mgr Alicja Dziurawiec – wych. kl. 5e
mgr Gołębiowska Elżbieta – wych. kl. 8c
mgr Danuta Margol
mgr Maria Pawłowska – wych. kl. 5a
mgr Wiesław Żyła
Plastyka 
mgr Małgorzata Hrycyk 
 
Muzyka 
mgr Agnieszka Hamerska
 
Technika  
mgr Agnieszka Boratyn – wych. kl. 5f
 
Wychowanie fizyczne 
mgr Małgorzata Adamowicz
mgr Jerzy Andruszek
mgr Barbara Gaca
mgr Beata Karchut
mgr Barbara Korona
mgr Jolanta Kunicka – wych. kl. 6a
mgr Rafał Malec
mgr Sławomir Moździoch – wych. kl. 8a
mgr Maros Smolak
mgr Andrzej Świergoń
Religia 
mgr Małgorzata Jasek
mgr Danuta Kubicka
ks. mgr Dominik Osuchowski
mgr Dorota Pilipczuk
 
WDŻ
mgr Anna Klech
mgr Aneta Ścibak
 
Edukacja dla bezpieczeństwa
mgr Alicja Dziurawiec – wych. kl. 5e
Doradca zawodowy
mgr Małgorzata Jasek
Świetlica 
mgr Barbara Cybulska
mgr Barbara Darda
mgr Beata Klassek
mgr Dorota Małys
mgr Małgorzata Pokrzywa
 
Biblioteka
mgr Danuta Łuszczewska
mgr Marta Pakos
mgr Aneta Trajda – wych. kl. 5d
Nauczyciel wspomagający
mgr Natalia Kłoda
mgr Elżbieta Musiej
mgr Kamila Maluha-Warda
mgr Zbigniew Strzelecki
 

SZKOŁA PODSTAWOWA Nr 4

im. Stefana Batorego w Zamościu