Laureaci i finaliści

konkursów przedmiotowych

organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty

 


Rok szkolny 2018/2019


Agata Budzyńska

laureatka Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego

nauczyciel – pan Wojciech Bartosiewicz

finalistka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

nauczyciel – pani Anna Topolska

finalistka Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

nauczyciel –  pani Ewa Niedabylska

 

Igor Muryn

laureat Wojewódzkiego Konkursu Języka Niemieckiego

nauczyciel – pani Agata Słowik

Michał Jacek

laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

nauczyciel – pani Danuta Margol

Igor Brzozowski

 finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

 nauczyciel – pani Iwona Kołodziejczuk

 Jakub Cieślak

finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

 nauczyciel – pani Maria Pawłowska

Damian Krzywonos 

finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

 nauczyciel – pani Maria Pawłowska

Natalia Leśniak

 finalistka Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

 nauczyciel – pani Maria Pawłowska

Alicja Łaszkiewicz

finalistka Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

 nauczyciel – pani Ewa Niedabylska

Anna Olszewska

finalistka Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

nauczyciel – pani Maria Pawłowska

Zuzanna Sak

finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

nauczyciel – pani Maria Pawłowska

Michał Ścibak

finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

nauczyciel – pani Ewa Niedabylska

Kacper Wdowiak

finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

nauczyciel – pani Maria Pawłowska

 


Rok szkolny 2017/2018


Damian Krzywonos

finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

nauczyciel – pani Teresa Wszoła

Kacper Wdowiak

finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

nauczyciel – pani Teresa Wszoła

finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

nauczyciel – pani Małgorzata Malicka

Dawid Ziemian

finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

nauczyciel – pani Małgorzata Malicka

Alicja Łaszkiewicz

finalistka Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

nauczyciel – pani Małgorzata Malicka


Rok szkolny 2016/2017 


Agata Budzyńska

laureatka Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

nauczyciel – pani Teresa Wszoła

Damian Krzywonos

laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

nauczyciel – pani Teresa Wszoła

Kacper Wdowiak

laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

nauczyciel – pani Teresa Wszoła

Jakub Cieślak 

finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

nauczyciel – pani Teresa Wszoła

 

Dawid Ziemian

finalista Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego

nauczyciel – pani Anna Topolska


Rok szkolny 2015/2016


Filip Szlingiert

laureat Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego

nauczyciel – Anna Topolska

Filip Szlingiert

laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

 nauczyciel – Teresa Wszoła

Patryk Furmańczuk

laureat Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego

 nauczyciel – Anna Topolska

Zofia Iwaniec

 finalistka Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

nauczyciel – Małgorzata Malicka


Rok szkolny 2014/2015


Filip Szlingiert

laureat Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego

nauczyciel – Anna Topolska


Rok szkolny 2013/2014


  

Patryk Greszta

Paweł Oleszek 

laureaci Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego 

nauczyciel – Teresa Wszoła

 

Justyna Korneluk

laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

nauczyciel – Małgorzata Malicka

 

Michał Tyrka 

finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego 

nauczyciel – Teresa Wszoła

 


 

Rok szkolny 2012/2013


 

Patryk Greszta

laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

nauczyciel – Teresa Wszoła

 

Szymon Zawada

laureat Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego

nauczyciel – Jolanta Kukiełka

 


 

Rok szkolny 2011/2012


  

Szymon Denkiewicz

laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

nauczyciel – Teresa Wszoła

 

Jan Siulkowski

laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

nauczyciel – Teresa Wszoła

 

Jakub Bekier

finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

nauczyciel – Teresa Wszoła

 

Natalia Lewkowicz

finalistka Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego

nauczyciel – Agnieszka Pawliszak

 


 

Rok szkolny 2010/2011


 

Piotr Samborski

laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

nauczyciel – Teresa Wszoła

 

Jakub Wujec

laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

nauczyciel – Teresa Wszoła

 

Daniel Górnik

laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

nauczyciel – Teresa Wszoła

 

Angelika Czujkowska

finalistka Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

nauczyciel – Teresa Wszoła

finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego

nauczyciel – Anna Topolska

 


 

Rok szkolny 2009/2010


 

Robert Kuraszkiewicz

Paweł Zwolak

Konrad Wojtyło

finaliści Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego ”Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego

w latach 972 – 1514. Od Cedyni do Orszy.”

nauczyciel – Małgorzata Malicka

 

Piotr Samborski

laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

nauczyciel – Teresa Wszoła

 

Bartłomiej Karwowski

laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

nauczyciel – Iwona Kołodziejczuk

 

Krzysztof Lipiec

laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

nauczyciel – Iwona Kołodziejczuk

 


 

Rok szkolny 2007/2008


 

Jakub Jamroż

laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

nauczyciel – Teresa Wszoła

 

Daniel Wójcik

finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

nauczyciel – Teresa Wszoła

 

Adam Wieczorek

finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

nauczyciel – Teresa Wszoła

 

Michał Smoła

finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

nauczyciel – Teresa Wszoła

 

Karolina Denkiewicz

finalistka Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

nauczyciel – Teresa Wszoła

 


 

Rok szkolny 2006/2007


  

Marcin Byra

laureat Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego

nauczyciel – Agnieszka Pawliszak

laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

nauczyciel – Józefa Odój

laureat Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego ”Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego …”

nauczyciel – Józefa Odój

 

Paweł Orzechowski

laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

nauczyciel – Józefa Odój

 

 


 

Rok szkolny 2005/2006


 

Marcin Petrynko

laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

nauczyciel – Józefa Odój

 

Jakub Orzechowski

laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego

nauczyciel – Józefa Odój

laureat Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego ”Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego …”

nauczyciel – Józefa Odój

 

Wojciech Turczyn

laureat Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego ”Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego …”

nauczyciel – Józefa Odój

 


 

Rok szkolny  2004/2005


 

Przemysław Rybak

laureat  Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

nauczyciel – Teresa Wszoła

 

Michał Korzeń

laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

nauczyciel – Teresa Wszoła

 


 

Rok szkolny 2003/2004


 

Mateusz Krupa

finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

nauczyciel – Teresa Wszoła

 


 

Rok szkolny 2001/2002


 

Bartłowiej Mużacz

laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematyczno – Przyrodniczego

nauczyciele- Maria Janczak, Jolanta Kukiełka

 


 

Rok szkolny 2000/2001


 

Jakub Goryczka

laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego

nauczyciel – Maria Janczak