Zaznacz stronę

 

SZKOŁA Z BAŚNI WITA PRZEDSZKOLAKI

 

W dniach 18 i 19 marca 2019 r. odwiedziły naszą szkołę dzieci z zamojskich przedszkoli: nr 5, 12, 15 i „Słoneczka”.Było to kolejne spotkanie w ramach realizacji szkolnego programu edukacyjnego „Wkrótce będę w pierwszej klasie”.

„Szkoła z baśni” przywitała dzieci przedstawieniem teatralnym pt. „Królewna Śnieżka i 7 krasnoludków”. Występ pod kierunkiem p.Barbary Cybulskiej przygotowali uczniowie ze szkolnego koła teatralnego. Przedszkolaki z zaciekawieniem oglądały bajkowy spektakl i nagrodziły artystów gromkimi brawami.

Tym razem również dzieci z zaproszonych przedszkoli zaprezentowały się zgromadzonej publiczności. Były piękne pokazy taneczne oraz wspólne śpiewanie piosenek o tematyce wiosennej. Wesoło bawiliśmy się podczas występów przedstawionych przez przedszkolaków.

Mamy nadzieję, że nasze spotkania integracyjne pomogą przyszłym pierwszakom bez oporów przekroczyć próg naszej szkoły we wrześniu. Do zobaczenia!  ZDJĘCIE 

 

Skip to content