Zaznacz stronę

W związku ze zbliżającym się dniem zakochanych zespół nauczycieli języków obcych zaprosił uczniów klas IV- VIII do wzięcia udziału w Konkursie Języka Angielskiego na najpiękniejszą i najbardziej kreatywną kartkę walentynkową. 11.02 jury oceniło wszystkie prace konkursowe. Oceniane było zarówno wykonanie kartek, pomysł, jak również życzenia znajdujące się na kartce. W kategorii kartka w języku angielskim I miejsce zdobyła Karolina Kapuśniak z klasy 7a, II miejsce – Gabriel Siewień z klasy 7d oraz wyróżnienie – Natalia Siemko z klasy 4c.

W kategorii kartka w języku niemieckim I miejsce zdobyła Katarzyna Zawada z klasy 7a, II miejsce –  Milena Czerwieniec z klasy 8c oraz wyróżnienie – Kinga Paszkiewicz z klasy 7e.

Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursie i życzymy Happy Valentine’s Day 🙂

 

Skip to content