16.12.2019 uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 4: Kasperski Karol 6c, Chatalski Szymon 6a, Jaworski Michał 6a,  Seregiet Kamil 6a, Kycko Kacper 6a,  Marciniewicz Mikołaj 6a, Szewczuk Filip 6a, Łagowski  Igor 6a, Róg Jakub 6a, Pyda Szymon 6a, Mazurek Wojciech 6a, Gil Jakub 6a brali udział w Turnieju Koszykówki Zamość Basket Cup 2019 o Puchar Dyrektora Wydziału Oświaty Urzędu Miasta Zamość organizowanego przez Akademię Koszykówki Zamość.
Celem wydarzenia było upowszechnianie sportu wśród dzieci i młodzieży, stworzenie możliwości rywalizacji sportowej, promowanie prozdrowotnych, społecznych, wychowawczych i edukacyjnych wartości sportu, wyłonienie uzdolnionych uczniów oraz szkoły, która zdobędzie tytuł Mistrza Zamościa w koszykówce chłopców.
W turnieju brało udział 6 szkół. Zawodnicy godnie reprezentowali naszą szkołę, uzyskując  2 miejsce. Uczestnicy otrzymali dyplom i puchar oraz upominki. Wszystkim gorąco gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów sportowych.
Tekst i zdjęcia: Jolanta Kunicka

Skip to content