BAŚNIOWY ŚWIAT ANDERSENA

 

25 października 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 10 w Zamościu odbyła się X edycja Międzyszkolnego Konkursu Czytelniczego „W baśniowym świecie Andersena”. Konkurs składał się z dwóch części: literackiej oraz plastycznej. Celem konkursu było rozbudzanie zainteresowań czytelniczych uczniów, kształcenie umiejętności czytania ze zrozumieniem, rozwijanie wrażliwości i wyobraźni plastycznej, jak również rozbudzanie zainteresowań życiem i twórczością Hansa Christiana Andersena. (RK)

W części literackiej uczennice z klasy III A

Zuzanna Lechniak i Magdalena Tokarz przygotowane pod kierunkiem pani Renata Kowarz zajęły IV miejsce.

W kategorii plastycznej

nagrodę otrzymała Karolina Jarmoluk z klasy II B, która wykonała pracę plastyczną pod kierunkiem pani Beaty Zembroń.

 

 

 

 

 

 

Skip to content