14 grudnia 2022r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 w Zamościu i Szkoły Podstawowej w Górze Motycznej rozpoczęli kurs narciarski połączony z nauką szkolną w Małem Cichem.
Poniżej zamieszczamy relację z Białej Szkoły.
4.Ostatni dzień na nartach.
Małe Ciche żegna Nas piękną pogodą.
Ostatni dzień szkolenia narciarskiego odbył się w na stacji narciarskiej Małe Ciche.
Każdy uczestnik białej szkoły zaliczył przejażdżkę wyciągiem krzesełkowym, a później doskonalił swoje umiejętności na stoku. Jazda była przyjemniejsza niż zawsze, bo wszyscy już potrafimy bezpiecznie szusować na śniegu, a słoneczko pogłębiało Nasze pozytywne odczucia.☀️
Kończymy wycieczkę, która dostarczyła nam wiele wrażeń. Do zobaczenia na stokach narciarskich. Jutro wracamy do szkoły😁😁👍♥️☀️😚
3. Trzeci dzień białej szkoły.
Miło, szybko i przyjemnie minął nam dzień na „białej szkole”. Rano wycieczka na „Targ pod Gubałówką” później jazda na nartach, a na koniec dnia korzystanie z atrakcji Aqua Parku w Zakopanem. Nawet nie wiemy dlaczego tak, szybko minął dzień. Trochę zmęczeni szybko położyliśmy się spać, bo jutro wypoczęci i w pełni sił chcemy skorzystać z uroków polskiego Podhala.
2. Pierwsze zajęcia z narciarstwa.
W mroźny poranek 15 grudnia 2022r., rozpoczęliśmy pierwsze zajęcia z narciarstwa.
Na razie zajęcia porządkowe i organizacyjne, ale zaraz ubieramy buty narciarskie i „wskakujemy” w narty. Będzie się działo 😄😄😄 Pierwsze ćwiczenia z nartami a po obiedzie na stok.
1. Witamy na „białej szkole”.
14 grudnia 2022r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 w Zamościu i Szkoły Podstawowej w Górze Motycznej rozpoczęli kurs narciarski połączony z nauką szkolną w Małem Cichem.
Po 7 godzinnej podróży nasi uczniowie rozpoczęli „białą szkołę” od zajęć z języka polskiego i matematyki. Wszyscy pilnie chłonęli wiedzę i wykonywali starannie polecenia. Później zwiedziliśmy miejscowość, w której mieszkamy. Następnie krótkie szkolenie i już zaraz będziemy się szykować do snu. Pozdrawiamy wszystkich rodziców i nauczycieli naszej szkoły. 🙂
Skip to content