Biała Szkoła w Tatrach

biaa szkoa 2018 7 20181215 187209508613 grudnia uczniowie z klas 7a, 8d i 3a gim. wyjechali na wycieczkę turystyczno – specjalistyczną w Tatry. Po zakwaterowaniu w pensjonacie w Małym Cichym odbyło się instruktażowe szkolenie narciarskie i zapoznanie z regulaminem BHP. 14 i 15 grudnia młodzi narciarze pod okiem instruktorów szusowali na stokach Kaniówki. Dla niektórych był to pierwszy kontakt z nartami w życiu, pomimo tego dzielnie pokonywali trudności i robili widoczne postępy. W piątek w ramach odnowy biologicznej uczniowie pojechali na baseny termalne w Termach Chochołowskich. W przerwie między szkoleniami narciarskimi w sobotę uczniowie zwiedzali Zakopane, a wieczorem spotkali się przy ognisku. Wszyscy uczestnicy wyjazdu są zdrowi i zadowoleni oraz ciekawi nowych tras zjazdowych, na których będą doskonalić swoje umiejętności. Przesyłają serdeczne pozdrowienia z białych i mroźnych Tatr dla całej społeczności uczniowskiej.