Czwartki Lekkoatletyczne

 

10 maja rozpoczęliśmy wiosenną edycję Czwartków Lekkoatletycznych. Organizatorem zawodów są: Klub Sportowy Agros Zamość, OSiR Zamość, Urząd Miasta Zamość, Starostwo Powiatowe w Zamościu. Za udane starty w poszczególnych edycjach szkoły otrzymają nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego, najlepsi zawodnicy otrzymają medale i możliwość wyjazdu na obozy sportowe.
Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z kas 4-8 SP i 3 gimnazjum. Poszczególne starty wywoływały wiele sportowych emocji, ambitnej walki o wynik. Lekkoatleci wspierali się wzajemnie, kibicowali sobie i cieszyli się z uzyskanych wyników. Wielokrotnie zdobywaliśmy dzisiaj podium, w  różnych  konkurencjach i w różnych grupach wiekowych. Ogromne brawa i podziękowania należą się naszym sportowcom za radość jaką nam dostarczają, za piękne widowisko sportowe, którego jesteśmy świadkami.Podziękowania należą się również nauczycielom wychowania fizycznego za przygotowanie dzieci do zawodów lekkoatletycznych. Opiekunami dzieci byli p.Jolanta Kunicka, p.Barbara Gaca, p.Małgorzata Adamowicz,p.Anna Waśko, p.Janusz Głębocki. p.Maros Smolak, p.Marek Kudela, p.Sławomir Moździoch, p.Rafał Malec, p.Andrzej Świergoń.
Oczekujemy na oficjalny komunikat końcowy tej edycji.
Terminy kolejnych edycji Czwartów LA: 24.05, 29.05, 04.06.

Skip to content