DZIAŁALNOŚĆ

 

Samorządu Uczniowskiego 

 

w Gimnazjum Nr 4

 

 

ROK SZKOLNY 2010/2011

ROK SZKOLNY 2011/2012

ROK SZKOLNY 2012/2013

ROK SZKOLNY 2013/2014

ROK SZKOLNY 2014/2015

 


 

ROK SZKOLNY 2017/2018

 


  

 

 

ŚWIĄTECZNY WYSTRÓJ SAL
wyniki konkursu

                Samorząd Uczniowski gimnazjum zorganizował konkurs na „Zimowy i Świąteczny wystrój sal”. Podsumowanie konkursu odbyło się  15 grudnia.  Komisja w składzie: pani Aneta Trajda, Wiktoria Tyszko, Mateusz Krupa, Patryk Furmańczuk oraz opiekun SU pani Marta Pakos po ocenie wystroju w poszczególnych salach postanowiła: 

1.Podziękować wszystkim uczniom za zaangażowanie

2. Pogratulować kreatywności

3. Poprosić, aby w przyszłości do dekoracji sal były wykorzystywane własne materiały

4. Przyznać nagrodę za najpiękniej udekorowaną salę klasie III B Gim – sala 110

W nagrodę uczniowie klasy III B Gim

otrzymują 1 dzień bez pytania –  3 stycznia 2018 r. (MP)


 

 

 

 

4 października w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego, poprzedzone kampanią wyborczą.

 

         – przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego został Mateusz Krupa

         – zastępcą – Wiktoria Tyszko

         – sekretarzem – Patryk Furmańczuk

 

Gratulujemy nowemu samorządowi i mamy nadzieję, że będzie dobrze spełniał swoje obowiązki.

 

Klasy wytypowały po 2 kandydatów:

 

Natalia Wójcik  2 A

Patryk Furmańczuk  2 A

Patryk Worożbit  2 B

Przemysław Worożbit 2 B

Wiktoria Tyszko  3 A

Paulina Cios 3A

Wiktoria Węglińska 3 B

Mateusz Krupa 3 B

 

Uczniowie przygotowali plakaty wyborcze, a niektórzy zachęcali ciasteczkami, jabłkami 
i cukierkami.  Po przeliczeniu głosów, kandydaci zdobyli:

 

Natalia Wójcik  2 A – 5

Patryk Furmańczuk  2 A – 19

Patryk Worożbit  2 B – 3

Przemysław Worożbit 2 B – 3

Wiktoria Tyszko  3A – 27

Paulina Cios 3A – 2

Wiktoria Węglińska 3 B – 9

Mateusz Krupa 3 B – 34

 

 

 

 


 

 

ROK SZKOLNY 2015/2016

 


KONKURS SU

WALENTYNKOWY WYSTRÓJ SAL

 

wrozba1
 
12 lutego został rozstrzygnięty konkurs na Walentynkowy Wystrój Sal Lekcyjnych. Tym razem wygląd sal oceniała międzynarodowa komisja w składzie: Fani Wasabi z Hiszpanii, Igi Stefanova z Bułgarii i Maria Prażak z Polski. 
Pod uwagę brane były kategorie: ogólny wystrój sali oraz gazetki o Walentynkach, o patronie szkoły i o klasie. Na pierwszym miejscu znalazły się dwie klasy, które włożyły najwięcej pracy w wystrój swoich sal:
 
2a (sala nr 215) i 3d (sala 208).
 
Uczniowie tych klas w nagrodę otrzymują dzień bez pytania (poniedziałek 29.02). Komisja doceniła również wystrój sali językowej 108,
udekorowanej przez kilku uczniów z klasy 3d, którzy nie będą pytani równieź we wtorek. Prosimy ich o kontakt z panią Prażak.    

 


 

BAL KARNAWAŁOWY

 

bal maskowy 2016 4 20160204 1142793220

 

Karnawał to najweselszy okres w roku (nie licząc oczywiście wakacji), w którym wszyscy bawią się i radują uczestnicząc w przeróżnych balach i zabawach. Również i w naszej szkole odbyły się w tym tygodniu bale karnawałowe dla uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum. Poniżej znajdziecie fotorelację z balu gimnazjalistów. Wielu uczniów przebrało się na tę okazję w bardzo pomysłowe kostiumy. Wśród przebierańców wybrano 3 osoby, które wykazały się pomysłowością i kreatywnością w przygotowaniu stroju. W konkursie na najciekawsze przebranie zwyciężyły: Ola Juszczak (3b), Paulina Koczwara (2a) i Magda Krukowska (3b), które otrzymają nagrody ufundowane przez pana Wojciecha Bartosiewicza w postaci dodatkowej szansy z chemii. Nagrodę dodatkową – szansę z niemieckiego otrzyma Oskar Skubisz (3b). Mamy nadzieję, że w przyszłym roku wszyscy włączą się do wspólnej zabawy.

ZDJĘCIA

 
 

 

 
 


GÓRA GROSZA
 
 
Społeczność szkolna gimnazjum po raz kolejny wzięła udział w ogólnopolskiej akcji charytatywnej Góra Grosza. Celem akcji jest zgromadzenie funduszy na pomoc dzieciom, które wychowują się poza własną rodziną – w rodzinnych domach dziecka, pogotowiach rodzinnych, kwalifikowanych rodzinach zastępczych. Akcja wspiera również najbardziej potrzebujące domy dziecka, które realizują prorodzinne programy wychowawcze. Większość uczniów gimnazjum włączyła się do akcji. Najwięcej uzbierały klasy: 2a, 2b, 3a,. Zwycięzcom dziękujemy i gratulujemy !!! W nagrodę otrzymujecie jeden dzień bez pytania – poniedziałek 11 stycznia 2016 r.
 
 

 

ŚWIĄTECZNY WYSTRÓJ SAL
wyniki konkursu
 
Samorząd Uczniowski gimnazjum jak co roku zorganizował konkurs na „Zimowy i Świąteczny wystrój sal”. W tym roku szkolnym wszystkie klasy przepięknie udekorowały swoje sale.
Komisja Konkursowa miała trudne zadanie!!! Najpiękniej swoje sale udekorowali uczniowie z klas:
 
2a – sala 215 oraz klasa 3d – sala 207.
 
W nagrodę otrzymują 1 dzień bez pytania – 8 stycznia 2016 r. 
 
Dziękujemy za zaangażownie i gratulujemy Młodzieży ciekawych pomysłów !!!
 
JUŻ NIEDŁUGO KOLEJNY KONKURS – WALENTYNKI
 
 

wreath05 

 


 
SAMORZĄD UCZNIOWSKI WYBRANY !
 
 
24 października, tuż przed wyborami parlamentarnymi (25.X)), w gimnazjum społeczność uczniowska wybierała Samorząd Uczniowski na rok szkolny 2015/2016. Biblioteka szkolna zamieniła się w lokal wyborczy. Zgodnie z zasadami powszechnych, tajnych i demokratycznych wyborów uczniowie naszej szkoły do Samorządu Uczniowskiego wybrali następujące osoby:
 
                Przewodnicząca – Wiktoria Hocek (3 c)
 
                Z-ca przewodniczącej – Krystian Urbański (2 b)
                Sekretarz – Agnieszka Mazurek (3 c)
                Skarbnik – Alicja Czyż (1 a)
                Członkowie Samorządu: – Wiktoria Węglińska (1 b) i Szymon Bober (1 b)
 
Gratuluję zwycięzcom i życzę owocnej współpracy.  
ZDJĘCIA z wyborów
 
wybory samorzdu w gimnazjum 2 20151023 1820273647
Bardzo dziękuję p. Iwonie Rahman i p. Renacie Sadowskiej-Bodziuch za ogromną pomoc w organizacji i przeprowadzeniu wyborów.
Opiekun SU – Łukasz Brykner
 

 

 

JESIENNY WYSTRÓJ SAL

 

22 października został rozstrzygnięty konkurs „Jesienny wystrój sal” organizowany przez Samorząd Uczniowski gimnazjum. Komisja konkursowa w składzie: p. Iwona Rahman, p. Łukasz Brykner i Szymon Bober (1b) wzięła pod uwagę następujące kryteria: ogólny wystrój sali, aktualna gazetka, kącik poświęcony Patronowi Szkoły.
Oto wyniki konkursu:
 
I miejsce – klasa 2a (sala 215) 
II miejsce – klasa 3d  (sala 207)      
III miejsce – klasa 1a  (sala 107)
 
konkurs jesienny wystroj sal 6 20151022 1295450820
W grudniu organizowany będzie Konkurs na Świąteczny Wystrój Sal. Samorząd Uczniowski zaprasza wszystkie klasy do włączenia się do zabawy.
 

ZDJĘCIA

 

 

 

 

 


 

ROK SZKOLNY 2014/2015 

 


 

 

 

 

 BAL KARNAWAŁOWY

 

bal karnawaowy 2 20150129 1671447276Karnawał to najweselszy okres w roku (nie licząc oczywiście wakacji), w którym wszyscy bawią się i radują uczestnicząc w przeróżnych balach i zabawach. Również i w naszej szkole odbyły się w tym tygodniu bale karnawałowe dla uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum. Poniżej znajdziecie fotorelację z balu gimnazjalistów. Wielu uczniów, jak i nauczycieli przebrało się na tę okazję w bardzo pomysłowe kostiumy. Wśród przebierańców wybrano 3 osoby, które wykazały się pomysłowością i kreatywnością w przygotowaniu stroju. W konkursie na najciekawsze przebranie zwyciężyli: Wiktoria Kasprzak (1a), Marysia Góra (2a) i Konrad Sokołowski (2b), którzy otrzymali nagrody ufundowane przez pana Wojciecha Bartosiewicza w postaci dodatkowej szansy z chemii. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku wszyscy włączą się do wspólnej zabawy.

 

Bal w gimnazjum

 

 

 


 

23 FINAŁ

 

WIELKIEJ  ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

 

 

Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły brali udział w finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ponad 20 Wolontariuszy z gimnajzum włączyło się do akcji. Część z nich wyruszyło z puszkami na ulice miasta – zbierali pieniądze dla podtrzymania wysokoich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz dla godnej opieki medycznej seniorów. Pozostali Wolontariusze  oraz Samorząd Uczniowski prowadzili Kawiarenkę dla Wolontariuszy z całego miasta w Klubie Młodzieżowym Stowarzyszenia Salvete. Wolontariusze smażyli pyszne gofry oraz gorącą herbatę, a w wolnym czasie grali w bilard. 

ZDJĘCIA

 

 


 

KONKURS NA ŚWIĄTECZNY WYSTRÓJ SAL

 

 W piątek 12 grudnia został rozstrzygnięty konkurs na „Świąteczny Wystrój Sal”.

W każdej sali lekcyjnej, jak i w całej szkole, panuje już świąteczna atmosfera.

Komisja oceniła wkład pracy klas dekorujących swoje sale. Największą ilość punktów otrzymały klasy:

 

 I miejsce – klasa 1 a (sala 215) oraz klasa 3 b (sala 208)

 II miejsce – klasa 2 d (sala 207)

 III miejsce – klasa 1 b (sala 209)

 Klasa 1 a i 3 b w nagrodę otrzymują jeden dzień bez pytania – poniedziałek 15 grudnia.

 Kolejny konkurs odbędzie się w lutym – „Walentynkowy Wystrój Sal”.

ZDJĘCIA SAL

1


 

ŚWIATOWY DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃ

 

 

Dzień 21 listopada jest Dniem Życzliwości, który został ustanowiony w 1973 roku w Stanach Zjednoczonych jako „World Hello Day”. W tym właśnie roku miał miejsce konflikt pomiędzy Egiptem a Izraelem: wojna ta stała się impulsem do powołania święta przez dwóch młodych Amerykanów. W zamyśle dzień ten ma uzmysłowiać i przypominać,  że wzajemna życzliwość to początek i podstawa w budowaniu pokoju i owocnych relacji międzyludzkich. Pomysł dwójki braci fenomenalnie się przyjął i aktualnie jest obchodzony w 180 miejscach na Ziemi.

 

21 listopada 2014 już po raz drugi w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Życzliwości. Samorząd Uczniowski Gimnazjum oraz uczniowie klasy 5 B Szkoły Podstawowej zoorganizowali kawiarenkę, w której można było zjeść pyszne ciastko. Szkolny Klub Wolontariatu zoorganizował loterię fantową, na której można było wylosować m.in. dodatkową szansę z różnych przedmiotów, kupon na pizzę oraz wiele ciekawych fantów. Wszyscy jednak polowali na nagrodę główną – czyli objęcie rządów w szkole i zostanie jej dyrektorem przez jeden dzień.

 

Szczęśliwy los wylosował uczeń klasy 3 a gimnazjum Adrian Sidor, który w poniedziałek 24 listopada przy pomocy swojej asystentki p. Jolanty Goryczki objął rządy w szkole.

 

Krótka fotoleracja z rządów Dyrektora Adriana Sidora 

 


 

JESIENNY WYSTRÓJ SAL

 

ChomikImage

 

Podobnie jak w poprzednich latach w Gimnazjum kontynuowany będzie Konkurs na Wystrój Sal. 7 listopada został rozstrzygnięty konkurs Jesienny. Komisja, której przewodniczyła pani wicedyrektor Danuta Margol oceniła wygląd sal lekcyjnych biorąc pod uwagę następujące kategorie: ogólny wystrój sali, aktualna gazetka, gazetka o Święcie Niepodległości, kącik poświęcony Patronowi Szkoły.

 

Klasa 2 D (sala 207) zajęła I miejsce i w nagrodę otrzymuje jeden dzień bez pytania (środa 12 listopada)

 

Pozostałe miejsca klas:

2 m-ce – klasa 2 A (sala 108)

3 m-ce – klasa 3 A (sala 218)

4 m-ce – klasy 3 B (sala 208) i 1 A (sala 215)

5 m-ce – klasy 1 B (sala 208) i 2 B (sala 211)

6 m-ce – klasa 2 C (sala 110)

 

W grudniu odbędzie się Konkurs na Świąteczny Wystrój Sal.

Samorząd Uczniowski zachęca wszystkie klasy do włączenia się do zabawy.

 


 

SAMORZĄD UCZNIOWSKI WYBRANY

 

su 4 20141107 1414365477

 

W dniu 31 października odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego w Gimnazjum.

Po przeliczeniu głosów władzę w Samorządzie objęli:

Przewodnicząca – Samanta Proć – klasa 3a, 

Zastępca – Wiktoria Hocek – klasa 2c

Sekretarz – Agnieszka Mazurek – klasa 2c

Skarbnik – Dawid Sendłak – klasa 3b

 

Komisja ds. kultury rozrywki i sportu

Rusinek Jakub (3a)

Krzyżanowska Emilia (3a)

Adamczuk Szymon (3a)

 

Komisja ds. nauki i porządku

Burcon Ewa (3b)

Bobczuk Mirosław (3a)

Proć Bartłomiej (3a)

 

http://zs4zamosc.pl/samorzad-uczniowski.html

 

POCZET SZTANDAROWY

 

 

 


 

ROK SZKOLNY  2013/2014

 


 

DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI I UŚMIECHU

 

„Uśmiechnij się”

 „Uśmiech nic nie boli, nic nie kosztuje, nie wymaga wysiłku, nie starzeje się, jest niezniszczalny, otwiera serca, ułatwia porozumienie”

  

 

Dnia 21 listopada (czwartek) w naszej szkole obchodzony był „Dzień Życzliwości” zorganizowany przez Samorząd Uczniowski i Szkolny Klub Wolontariusza.  W tym dniu  zorganizowana została kawiarenka, w której można było kupić pyszne ciastka oraz loteria fantowa, w której każdy los wygrywał.  Nagrodą główną było przejęcie władzy w szkole i zostanie jej Dyrektorem przez jeden dzień.   Szczęśliwy los wyciągnął Marcin Wydmański, uczeń klasy 1c gimnazjum. Nowy pan dyrektor stawił się w pracy w piątek 22 listopada 2013r. punktualnie przed 8.00. Ubrany w odświętny garnitur zajął swoje miejsce w gabinecie. a dotychczasowa pani dyrektor Jolanta Goryczka została jego asystentką. Pierwsze zarządzenie jakie wydał, to przydzielił wszystkim uczniom SP i GIM dodatkową szansę z każdego przedmiotu. Spotkało się to z wielką aprobatą uczniowskiej społeczności. Czy nauczyciele przyjęli to z entuzjazmem…?Tego nie wiemy.

Jak szczegółowo wyglądał dzień rządów dyrektora Marcina Wydmańskiego dowiecie wkótce na łamach naszej szkolnej gazetki. 

Oto kilka zdjęć:

Czytaj więcej: Szkolny Dzień Życzliwości i Uśmiechu

 


 

WYNIKI KONKURSU

na Jesienny wystj sal lekcyjnych 

 

Dnia 31 października komisja konkursowa w składzie przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego

i Szkolnego Klubu Wolontariusza oceniła jesienny wystrój sal. 

Pod uwagę komisja brała ogólny wystrój sali, gazetkę o tematyce jesiennej oraz gazetkę poświęconej Patronowi szkoły.

Pierwsze miejsca zajęły klasy 3c, 3d, 5b Szkoły Podstawowej oraz klasa 3b Gimnazjum

W nagrodę klasy IV-VI SP i I-III Gim. otrzymały:      

za zajęcie I-go miejsca   – 3 dni bez pytania    

za zajęcie II-go miejsca  – 2 dni bez pytania    

za zajęcie III-go miejsca – 1 dzień bez pytania

Klasy I-III SP – nagroda niespodzianka 🙂  

 

Zdjęcia sal Gratulujemy zwycięzcom 

Czytaj więcej: Gim SU konkurs jesienny

 


 

PRZEWODNICZĄCY WYBRANY

 

W dniu 22 października odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego Gimnazjum. W wyniku tajnych wyborów władzę w Samorządzie Uczniowskim objęli: 

 

Przewodniczący – Jedrzej Ogiński – klasa 3 D
Zastępca Przewodniczącego –
Kamila Popławska – klasa 3 B
Sekretarz –
Dawid Sendłak – klasa 2 B
Protokolanci: Natalia Rec – klasa 1 A i Jakub Słowik – klasa 2 B

 

 

 


 

ROK SZKOLNY 2012/2013

 


 

 

GÓRA GROSZA 2012

 

 „Jeden grosz znaczy niewiele, ale Góra Grosza jest największa na świecie” – pod tym hasłem Samorząd Uczniowski zorganizował

w tym roku zbiórkę monet w XII już edycji akcji Góra Grosza. Celem akcji jest zgromadzenie funduszy na pomoc dzieciom,

które wychowują się poza własną rodziną – w rodzinnych domach dziecka, pogotowiach rodzinnych, kwalifikowanych rodzinach zastępczych.

Akcja wspiera również najbardziej potrzebujące domy dziecka, które realizują prorodzinne programy wychowawcze.


Akcji „Góra Grosza” towarzyszył konkurs na zebranie największej liczby monet.

I miejsce zajęły dwie klasy:
klasa 2a i 2b ,
które w nagrodę otrzymują 3 dni bez pytania (12-14 XII)

 

II miejsce – klasa 2c – 2 dni bez pytania (12-13 XII)
III miejsce – klasa 2d  – 1 dzień bez pytania (12 XII)
IV miejsce – klasa 3b 

 


 

Konkurs na

JESIENNY WYSTRÓJ SALI

 

 Podobnie jak w poprzednich latach rozpoczął się Konkurs na Wystrój Sal Lekcyjnych, który będzie się składał z 4 etapów:

Jesiennego, Świątecznego, Walentynkowego i Wiosennego.

6 listopada został rozstrzygnięty konkurs Jesienny. Komisja, której przewodniczyła pani dyrektor Jolanta Goryczka

oceniła wygląd sal biorąc pod uwagę następujące kategorie: ogólny wystrój sali, aktualna gazetka, gazetka o patronie szkoły.

 

Zwycięzcą konkursu została 

klasa 2c (sala nr 5),

która uzyskała łącznie 27 pkt i w nagrodę otrzymuje jeden dzień bez pytania (czwartek 8.XI).

 

 Na podium znalazły się również następujące klasy:

 2 m-ce    klasa 2a (sala nr 16) – 19 pkt

 

 3 m-ce   klasa 2d (sala nr 6) – 18 pkt

   

Pozostałe miejsca klas:

 4 m-ce – kl. 1b (17 pkt)

  5 m-ce – kl. 2b (15 pkt)

  6 m-ce – kl. 3c (14 pkt)

 7 m-ce – kl. 1a (13 pkt)

 8 m-ce – kl. 3b (12 pkt)

 9 m-ce – kl. 3a (8 pkt) 

Konkurs Jesienny jest jednym z etapów konkursu na Wystrój Sal Lekcyjnych.

Kolejny konkurs odbędzie się w grudniu i będzie to Świąteczny Wystrój Sali. Z

achęcamy wszystkie klasy do aktywnego włączenia się do tej zabawy.

Na zwycięzców czekają w czerwcu słodkie nagrody. 

 


 

 

Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 12.10.2012r. odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Zarząd Samorządu Uczniowskiego w składzie:

przewodniczący – Jędrzej Ogiński,

z-ca przewodniczącego – Weronika Greszta

sekretarz – Piotr Samborski,

złożyli Gronu Pedagogicznemu oraz Pracownikom Administracji i Obsługi życzenia wręczając okolicznościowe kartki.

 

Z okazji Waszego Święta,
kochani Nauczyciele, życzymy Wam serdecznie:

 • – aby uśmiech na waszych twarzach gościł,
  – aby takich wychowanków jak my każdy Wam zazdrościł,
  – aby przykrość z naszej strony Was na co dzień omijała,
  – aby uczniowie doceniali pracę Waszą ,
  – aby wiedza Wasza stopniowo stawała się naszą,
  – aby smutek w radość się przemieniał,
  – aby każdy uczeń polecenia Wasze spełniał,
  – abyście zdrowi i weseli byli i  w Bożej opiece długich lat dożyli.

 

Tego wszystkiego co zostało napisane 

i to co jeszcze niewypowiedziane 

                                   życzy Samorząd Uczniowski

 

 


 

 

Wybraliśmy Samorząd Uczniowski w Gimnazjum

 

Dnia 8 października 2012 odbyły się wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego. Spośród zgłoszonych kandydatów został wybrany zarząd w składzie:

 

Przewodniczący – Jędrzej Ogiński (2d) 

Z-ca przewodniczącego – Weronika Greszta (2c)

Sekretarz – Piotr Samborski (2a)

Protokolant – Jakub Mierzwa (3b)

Osoby te uzyskały kolejno największą liczbę głosów.

 

 

 

 


 

ROK SZKOLNY 2011/2012

 


 

Konkurs na

Wiosenny Wystrój Sal Lekcyjnych

 

4 kwietnia komisja w składzie: pani dyrektor Jolanta Goryczka, pani Joanna Kosz i pani Małgorzata Hrycyk oceniła wystrój sal lekcyjnych. Podobnie jak w poprzednich etapach najpiękniej udekorowały sale klasy pierwsze. 

Pierwsze miejsce zajęła

klasa 1d (sala nr 12) – 12 pkt,

która w nagrodę otrzymuje dzień bez pytania – czwartek 19 kwietnia.

Pozostałe miejca klas:

2 m-ce  kl. 1a (sala 16) i 1c (sala 5) – 11 pkt

3 m-ce kl. 3a (sala 6) – 10 pkt

4 m-ce kl. 1b (sala 9) – 9 pkt

5 m-ce kl. 2c (sala 8) – 8 pkt

6 m-ce kl 3c (sala 11) – 7 pkt

7 m-ce kl. 2b (sala 18) – 6 pkt

8 m-ce kl. 3a (sala 14) – 5 pkt

9 m-ce kl. 3b (sala 17) – 3 pkt

 kl. 2a (sala 7) – 0 pkt

 

 


 

Konkurs na 

WALENTYNKOWY WYSTRÓJ SALI

 

20 lutego został rozstrzygnięty konkurs na Walentynkowy wystrój sal lekcyjnych. Komisja w składzie: M.Hrycyk, A.Klech, M.Adamowicz, I.Rahman oceniła wygląd sal. Pod uwagę brane były kategorie: ogólny wystrój sali oraz gazetki o Walentynkach, o patronie szkoły i o klasie.

Na pierwszym miejscu znalazły się dwie klasy zdobywając po 34 punkty:

1a (sala nr 16) i 1c (sala na 5) .

 

Kolejne miejsca zajęły klasy:

2 m-ce kl. 3d (sala nr 6), kl. 1b (sala nr 12) i kl. 1d (sala nr 9), które uzyskały po 25 pkt,

3 m-ce kl. 2b (sala nr 18) i 3b (sala nr 17) – 19 pkt

4 m-ce kl. 3a (sala nr 14) – 17 pkt

5 m-ce kl. 3c (sala nr 11) – 14 pkt

6 m-ce kl. 2c (sala nr 8) – 7 pkt

7 m-ce kl. 2a (sala nr 7) – 6 pkt

Zdjęcia

 


 

 

Tematem czwatrego, ostatniego etapu, będzie

WIOSENNY WYSTRÓJ SAL LEKCYJNYCH.

Zachęcamy do aktywnego udziału w konkursie. Na zwycięzców całorocznego konkursu czeka słodka nagroda na zakończenie roku szkolnego.

 

 


 

 

Konkurs na

ŚWTECZNY WYSTJ SALI

  

21 grudnia został rozstrzygnięty konkurs na Świąteczny Wystrój Sal Lekcyjnych. Wygląd sal został oceniony przez komisję pod przewodnictwem pani dyrektor Jolanty Goryczki. Pod uwagę zostały wzięte następujące kategorie: ogólny wystrój sali, gazetka o zimie, gazetka o patronie szkoły, gazetka o klasieNajwiększą liczbę punktów uzyskała 

klasa 1a (sala nr 16) – 32 pkt,

która w nagrodę otrzymuje 1 dzień bez pytania.

Kolejne miejsca zajęły następujące klasy:

2 m-ce    klasa 1b (sala nr 9) – 27 pkt

3 m-ce   klasa 2b (sala nr 18) – 22 pkt

 i klasa 3b (sala nr 17) – 22 pkt

 

Pozostałe miejsca klas:

4 m-ce – kl. 1d i 3d (21 pkt)

5 m-ce – kl. 1c (16 pkt)

6 m-ce – kl. 2c (15 pkt)

7 m-ce – kl. 3a (14 pkt)

8 m-ce – kl. 2a (13 pkt)

9 m-ce – kl. 3c (9 pkt) 

Konkurs Zimowy był drugim etapem konkursu na Wystrój Sal Lekcyjnych. Kolejny konkurs odbędzie się w lutym i będzie to Walentynkowy Wystrój Sali. Zachęcamy wszystkie klasy do aktywnego włączenia się do tej zabawy. Na zwycięzców czekają w czerwcu nagrody.

  


 

ZNAMY JUŻ WYNIKI !!!

 

I m-ce klasa 1C 1614 monet; tj. 94,10gr.

II m-ce klasa 1A – 1130 monet; tj. 71,67gr.

III m-ce klasa 2C– 2565 monet; tj. 41,24gr.

 

GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM

 

IV m-ce klasa 1B – 281 monet; tj. 19,39gr.

V m-ce klasa 1D – 420 monet; tj. 14,75gr.

VI m-ce klasa 3B – 467 monet; tj. 10,44gr.

 


 

 

AKCJE SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

W dniach od 21 listopada do 2 grudnia 2011r. przeprowadzona jest akcja Góra Grosza, której celem jest pomoc dla zawodowych rodzin zastępczych oraz rodzinnych domów dziecka. Akcja polega na zbieraniu monet od 0,01gr do 5zł w szkołach i przedszkolach w całej Polsce.

Klasa, która zajmie pierwsze miejsce, czyli zbierze największą sumę pieniędzy nie będzie pytana przez trzy kolejne dni, drugie miejsce przez dwa kolejne dni, trzecie miejsce  przez jeden dzień.

Od 21 listopada do 16 grudnia trwać będzie akcja Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę, w ramach której zbierana będzie odzież, zabawki, artykuły spożywcze, chemiczne oraz szkolne dla rodzin najuboższych.

 

 


 

Konkurs na

JESIENNY WYSTRÓJ SALI

28 października został rozstrzygnięty konkurs na Jesienny Wystrój Sal Lekcyjnych. Komisja, której przewodniczyła pani dyrektor Jolanta Goryczka oceniła wygląd sal biorąc pod uwagę następujące kategorie: ogólny wystrój sali, gazetka o jesieni, gazetka o patronie szkoły, gazetka o klasie. Po burzliwych obradach zwycięzcą konkursu została

 

klasa 1a (sala nr 16),

 

która otrzymała 35 pkt i w nagrodę

otrzymuje jeden dzień bez pytania (środa 2.XI).

 

Na podium znalazły się również następujące klasy:

2 m-ce    klasa 3b (sala nr 17) – 25 pkt

3 m-ce   klasa 1d (sala nr 12) – 23 pkt

 

Pozostałe miejsca klas:

4 m-ce – kl. 3d i 2b (22 pkt)

5 m-ce – kl. 1b (21 pkt)

6 m-ce – kl. 2c (16 pkt)

7 m-ce – kl. 3a i 3c (15 pkt)

8 m-ce – kl. 2a i 1c (4 pkt) 

Konkurs Jesienny jest jednym z etapów konkursu na Wystrój Sal Lekcyjnych. Kolejny konkurs odbędzie się w grudniu i będzie to Świąteczny Wystrój Sali. Zachęcamy wszystkie klasy do aktywnego włączenia się do tej zabawy. Na zwycięzców czekają w czerwcu nagrody.          Zdjęcia
 
 
 
 

 


 

ROK SZKOLNY 2010/2011

 


 

WYBORY DO RADY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

 

1. Aneta Puławska – 121 głosów 

2. Adriana Poterucha- 43 głosy

3. Jakub Lipiec – 33 głosy

4. Katarzyna Michalczyk – 15 głosów

5. Krzysztof Zabłocki – 8 głosów

 


 

DZIEŃ NOWALIJKOWY
 
 
 
Dnia 19 marca 2011 r. z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych Samorząd Uczniowski zorganizował „Dzień Nowalijkowy”, promujący zdrową żywność. W ramach tej akcji klasa 2c przygotowała poczęstunek dla uczniów i nauczycieli naszej szkoły. Akcję zorganizowano pod hasłem:
„Dzień bez nowalijek, to dzień stracony”.
 
 


 
KONKURS
 
 
NA WIOSENNY WYSTRÓJ SAL
 
 
 ROZSTRZYGNIĘTY !!
 
Wiosna na dobre zagościła w naszych klasach. Komisja oceniająca wiosenny wystrój sal miała trudny orzech do zgryzienia, aby wyłonić zwycięzcę konkursu. Większość klas postarała się, aby ich sale wyglądały kolorowo i wiosennie. Po burzliwych obradach zwycięzcą konkursu została
 
klasa 2 d – sala nr 6, 
która w nagrodę otrzymuje jeden dzień bez pytania!
Na podium znalazły się również następujące klasy:
II m-ce – klasa 3d – sala nr 16
III m-ce – klasa 1b – sala nr 18 i klasa 2c – sala nr 11
 
?Pozostałe miejsca klas:
 
4. klasa 1c – sala nr 8
5. klasa 3b – sala nr 5
6. klasa 3c – sala nr 9
7. klasa 2a – sala nr 14 i klasa 3a – sala nr 12
 


 
KONKURS NA WALENTYNKOWY
 
WYSTRÓJ SALI
 
ROZSTRZYGNIĘTY
 
Nagrodzone zostały cztery klasy. Każda z nich otrzymuje nagrodę – jeden dzień bez pytania 14.02.2011
I miejsce: klasa II d (sala nr 6)
II miejsce: klasa II b (sala nr 17) i  III b (sala nr 5)
III miejsce: klasa I b (sala nr 18)
GRATULUJEMY!!!!!
 

 
KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY !!!
 
 
I miejsce  klasa 1c  31zł. 67gr 2018 monet
II miejsce  klasa 3b  31zł. 09gr 1399 monet
III miejsce  klasa 2d  30zł. 36gr 1285 monet 
 
GRATULACJE !
 
POZOSTAŁE KLASY
IV miejsce  klasa 2c  23zł. 28gr 1080 monet
V miejsce  klasa 2b   15zł. 65gr  722 monet
VI miejsce  klasa 3c   13zł. 43gr   800 monet
VII miejsce  klasa 2a   11zł. 78gr   450 monet
 
 

 
WYNIKI KONKURSU
 
NA NAJŁADNIEJSZY ŚWIĄTECZNY WYSTRÓJ SALI LEKCYJNEJ
 
    
 
Nagrodzone zostały trzy klasy. Każda z nich otrzymuje nagrodę – jeden dzień bez pytania.
KLASA 2D – sala nr 6
KLASA 3C – sala nr 9
KLASA 2B – sala nr 17

 

 MIKOŁAJKI
 
6 grudnia 2010 r. jak co roku w Mikołajki odbędzie „dzień na czerwono”.
Uczniowie ubrani tego dnia na czerwono nie będą pytani.
 
 
 
 

 
 
WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY
 
9.01.2011 roku po raz 19-sty zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W tym roku wolontariusze Jurka Owsiaka zbierali pieniądze dla dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi. Do akcji włączyło się wielu uczniów naszego gimnazjum .
 
 

 

OGÓLNOPOLSKA AKCJA CHARYTATYWNA
 
„POMÓŻ DZIECIOM PRZETRWAĆ ZIMĘ” 2010
 
 
Akcja prowadzona jest przed Świętami Bożego Narodzenia, w dniach od 25 listopada do 21 grudnia 2010 roku, z myślą o dzieciach z rodzin wielodzietnych, niepełnych, rozbitych, będących w trudnej sytuacji materialnej oraz podopiecznych domów dziecka i ośrodków szkolno – wychowawczych.
 
Zbieramy odzież, obuwie, zabawki, książki, artykuły szkolne i papiernicze, środki czystości i higieny osobistej, słodycze i żywność długoterminową (np. cukier, kaszę, makaron itp)
 
Zebrane dary zostaną przekazane
do Caritas Diecezji Zamojsko – Lubaczowskiej w Zamościu.
Osoby zainteresowane pomocą potrzebującym prosimy o przekazywanie darów do p. Sylwii Bryl, p. Agnieszki Jedlińskiej, p. Agaty Słowik, p. Joanny Kosz w terminie do 21 grudnia 2010 roku.

 

 
OTRZĘSINY KLAS PIERWSZYCH
 
 
Jak co roku w Dniu Patrona zorganizowane zostały Otrzęsiny klas pierwszych. Zwycięzca zeszłorocznych otrzęsin – obecna klasa 2d, przygotowała wiele atrakcji i konkursów dla pierwszaków, m.in. na najpiękniejszy strój kota, picie mleka z miseczki, taniec na skrawku papieru, jedzenie zawieszonego na sznurku jabłka na czas.
 
?Każda klasa odśpiewała swój hymn oraz zaprezentowała hasło klasy. Wychowawcy dzielnie pomagali klasom. Po ostatecznym podsumowaniu punktów tegoroczne otrzęsiny wygrała klasa 1 a! Ciekawe jakie konkurencje przygotują w przyszłym roku?

 

 

 

 

POWRÓT

 

 

 

 

Skip to content