Samorząd Uczniowski zwraca się z prośbą do wszystkich uczniów, nauczycieli, rodziców o wsparcie akcji charytatywnych:
Szlachetna Paczka oraz
Zbiórka na rzecz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt

W tym roku w ramach SZLACHETNEJ PACZKI trwa zbiórka dla pani Katarzyny z Zamościa. Kobiety, która kiedyś pomagała innym, a dziś sama potrzebuje pomocy. Od lat zmaga się z wieloma chorobami, trudnościami w poruszaniu, samotnością i biedą …
Pani Katarzyna potrzebuje:
– środków czystości: płyn do płukania, płyn do prania, płyn do mycia naczyń, mydło, żel pod prysznic, szczoteczka i pasta do mycia zębów, szampon,
– art. spożywczych: cukier, mąka, ryż, kasza, makaron, olej, dżem, kawa, herbata, konserwy rybne i mięsne,
– środków opatrunkowych: bandaże jałowe, plaster do cięcia szerokość 10 i 15 cm, gaziki jałowe 10×10 cm, spray Octenisept.

Aby pomóc psiakom ze schroniska podarować możemy suchą i mokrą karmę. Więcej informacji nt. potrzeb schroniska tutaj:
Produkty można przynosić od przyszłego tygodnia ( od poniedziałku do czwartku 7 – 10 grudnia) w dowolnych godzinach i wrzucić do opisanych pojemników znajdujących się przy portierni szkolnej.

Zachęcamy całą społeczność szkolną do wzięcia udziału w akcjach.

Dzielmy się dobrem, bo warto 🙂