DZIEŃ DZIECKA

1 czerwca na całym świecie dzieci mają swoje święto. W naszej szkole to również był niezwykły dzień, gdyż czekało na nas mnóstwo atrakcji. Dopisały nam pogoda, humory i energia do sprawdzenia swoich sił w zabawach z niespodziankami, przygotowanych w tym dniu specjalnie dla uczniów naszej szkoły.

W piątek 31 maja 2019 r. udaliśmy się na tereny zielone osiedla Zamoyskiego, aby wziąć udział w zawodach sportowych, a także skorzystać z następujących atrakcji: dmuchane zjeżdżalnie, basen z kulkami, skakańce i trampolina oraz malowanie twarzy i tańce. Ratownicy WOPR Zamość zapoznali uczniów ze specyfiką swojej pracy oraz zasadami bezpiecznego spędzania czasu nad wodą. Był to wspaniały dzień pełen uśmiechu i dobrej zabawy. Sponsorem zabaw na świeżym powietrzu była Spółdzielnia Mieszkaniowa im. J. Zamoyskiego w Zamościu oraz E.Leclerc Zamość. 

FOTORELACJA 

 

 

  Życzenia 

 

Skip to content