W niedzielne popołudnie Zamojski Dom Kultury zaprasza rodziny na Galę Finałową konkursu „U progu kariery”, która odbędzie się 16 października o 16:00 w sali widowiskowej ZDK (ul. Partyzantów 13). Dzieciaki zaprezentowały swoje umiejętności podczas przesłuchań 1 października, teraz nadszedł czas, aby zaprezentować swoje wierszyki i piosenki na wielkiej scenie. Przedszkolaki i uczniowie klas I-III – recytatorzy i śpiewacy potrzebują publiczności!

ZDK zaprasza babcie, dziadków, siostry, braci, rodziców i opiekunów oraz wszystkich, którzy chcą dodać otuchy i zobaczyć jak młodzi stają u progu kariery!

W czasie Gali Finałowej zostaną wręczone nagrody, a w holu domu kultury zawisną piękne prace nagrodzone i wyróżnione w kategorii plastycznej konkursu.

Rodziców, których dzieci wzięły udział w przesłuchaniach zapraszamy do zapoznania się z protokółem na stronie www.zdk.zamosc.pl.

Skip to content