Gala V Orszaku Trzech Króli w Zamościu

 

30 stycznia w Centrum Kultury Filmowej Stylowy odbyło się uroczyste podsumowanie piątej edycji Orszaku Trzech Króli w Zamościu. Uroczystość poprowadziła Małgorzata Farion ze Stowarzyszenia Sympatyków Orszaku Trzech Króli w Zamościu. W uroczystości udział wzięli aktorzy, którzy wcielili się w orszakowe postacie, przedstawiciele władz, duchowieństwa, Fundacji Orszak Trzech Króli z Warszawy, a także przedstawiciele instytucji wspierających organizację tych największych ulicznych jasełek. Wszyscy z rąk Małgorzaty Farion otrzymali podziękowania i upominki. Delegacja naszej szkoły również otrzymała podziekowania za przygotowanie pierwszej sceny „Pokłon pasterzy” oraz „Orszak pasterzy”. Na koniec – tradycyjnie już – na wszystkich czekały trzy królewskie torty.

http://zyciezamoscia.pl/reportaze/gala-v-orszaku-trzech-kroli-w-zamosciu/

Skip to content