Rajd Śladami Kardynała Stefana Wyszyńskiego

 

 

        Od 2010r. uczniowie i nauczyciele Gimnazjum Nr 4 im. Kard. Stefana Wyszyńskiego w Zamościu wyruszają na turystyczny szlak i wędrują śladami swego patrona. Lubelszczyzna jest nierozłącznym elementem życia Prymasa Tysiąclecia. Tutaj się uczył i pracował.

         Celem pieszych rajdów jest: popularyzowanie turystyki pieszej i aktywnego wypoczynku, poznawanie piękna otaczająej nas przyrody, przybliżenie życia i działalności Patrona Szkoły oraz miejsc na Lubelszczyźnie, które odwiedził. Ponadto ważnym elementem rajdów jest integracja środowiska szkolnego oraz rekreacja i zabawa na świeżym powietrzu.

 

        

 

{youtube}mKd7UECiBUQ{/youtube}

 

 

Zobacz więcej zdjęć z poszczególnych wypraw 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skip to content