Zachęcamy wszystkich naszych mieszkańców do głosowania na projekt ogólnomiejski pod nazwą „Budowa kompleksu miejsc postojowych dla samochodów osobowych w rejonie krytej pływalni, Szkoły Elektryk oraz Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej na Os. Zamoyskiego

Szacowana wartość inwestycji to kwota 900 000 PLN. Projekt zakłada budowę nowych miejsc parkingowych wokół osiedla w rejonie basenu, Szkoły Elektryk, Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej oraz przy ul. Infułackiej i Bołtucia. Inwestycja znacznie przyczyni się do odblokowania osiedlowych miejsc parkingowych naszych mieszkańców przez osoby przyjeżdżające na basen i do szkół miejskich.
Prosimy także o głosowanie na wybrany projekt osiedlowy.
Głosowanie internetowe trwa do 20 września 2020 roku.
Link do głosowania:
https://budzet24.pl/umzamoscbo/desktop

Skip to content