Hej kolęda, kolęda!

 

Dnia 9 stycznia 2019 r. na scenie Młodzieżowego Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu odbyły się XIX Spotkania z Kolędą i Pastorałką pod Honorowym Patronatem J.E. Ks. Bp Marian Rojka, Biskupa Diecezji Zamojsko – Lubaczowskiej. W przesłuchaniach wzięło udział 13 zespołów, 2 duety i 78 solistów z województwa lubelskiego. Naszą szkołę w konkursie reprezentował zespół Ładne Kwiatki złożony z uczniów klas – IIa, IIc i IIIa pracujących pod kierunkiem pani Jolanty Wilawer. Uczniowie przygotowali kolędę na głos z akompaniamentem instrumentalnym. Jury w składzie: Przewodniczący pan Marian Szewera i członkowie panie Magdalena Stopa i Ewa Lisak, oraz ks. Piotr Spyra doceniło talent muzyczny zespołu przyznając młodym artystom najwyższe wyróżnienie – Złotą Gwiazdkę. Gratulacje!

Link do strony MDK

Skip to content