W dniu 03-06-2022r. w hali sportowej III LO w Zamościu odbyły się Wojewódzkie Zawody
w Koszykówce 3×3 Chłopców, w których startowały reprezentacje ze Świdnika, Kalinówki, Lublina, Białej Podlaskiej, Kazimierza Dolnego i Zamościa.

Szkołę Podstawową Nr4 im. Stefana Batorego w Zamościu reprezentowali uczniowie: Kasperski Karol 8c, Jaworski Michał 8a, Marciniewicz Mikołaj 8a, Seregiet Kamil 8a, którzy rywalizując w zawodach miejskich 06.04.2022r. i rejonowych 23.05.2022r. pokonali wszystkich przeciwników, tym samym zdobywając awans do zawodów wojewódzkich.

Chłopcy znaleźli się po raz drugi na etapie zawodów wojewódzkich w roku szkolnym 2021/2022, co jest spektakularnym sukcesem w historii naszej szkoły, zwieńczającym ich pracę w klasie sportowej o profilu koszykówki.

W Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Koszykówce 3×3 Chłopców nasza dzielna reprezentacja wywalczyła 3 miejsce.

Zawodnicy otrzymali pamiątkowy dyplom i puchar oraz wspaniałe medale.

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy, dziękujemy za reprezentowanie szkoły przez lata nauki w oddziale sportowym i życzymy dalszych sukcesów we wspaniałej przygodzie jaką jest koszykówka.
Powodzenia. Opiekunem była Kunicka Jolanta.

Skip to content