WIOSENNE SPOTKANIE Z MUZYKĄ

koncert 6 20190528 183076966924 maja 2019 r. uczniowie klas I, II i IV naszej szkoły wyszli na wiosenny spacer na Stare Miasto połączony z ważnym punktem dnia – koncertem w Szkole Muzycznej w Zamościu. Koncert odbył się w dwóch turach: dla młodszych i starszych klas. Uczniowie z dużym zainteresowaniem wysłuchali utworów muzyki poważnej i rozrywkowej. W świat muzyki i poszczególnych utworów wprowadzała prowadząca koncert Pani Beata Płocharz. Wśród instrumentów znalazły się m. inn. marimba, fortepian, wiolonczela, obój, perkusja, akordeon, gitara i inne. Występ młodych artystów podobał się bardzo naszym nauczycielom i uczniom, tym młodszym i tym starszym. Podczas koncertu mogliśmy podziwiać młodego artystę, jednego z naszych uczniów Karola Kasperskiego z kl. Vc. Wykonał on utwór „Strangers in the night” na wibrafonie. Wszyscy soliści byli nagradzani gromkimi brawami. Czekamy już na kolejne spotkanie z muzyką …

ZDJĘCIA

Skip to content