XIII edycja Akademii Bezpiecznego Puchatka – Konkurs dla szkół.

Konkurs szkolny polega na wspólnym przygotowaniu Klasowego Kodeksu Bezpieczeństwa, czyli zestawu bezpiecznych zasad, które będą obowiązywać w klasie. Pobudzenie wyobraźni to jeden z celów konkursu, dlatego mile widziany jest każdy wytwór artystyczny – zarówno praca plastyczna, jak i materiał wideo. Projekty na koniec zostaną ocenione przez jury. Zgłoszenia konkursowe należy przesłać do 30 kwietnia 2022 r. na adres kontakt@akademiapuchatka.pl. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie: www.akademiapuchatka.pl.

Nagroda główna w konkursie to sprzęt multimedialny – Magiczny dywan 4.0 wraz z grą „Karta rowerowa”. Wygrana klasa otrzymuje również pakiety w postaci Zestawu bezpieczeństwa. Dla trzech klas przygotowano również wyróżnienia w postaci Zestawu bezpieczeństwa w ruchu drogowym dla każdego Ucznia.

Warto wziąć w nim udział i powalczyć o bardzo atrakcyjne nagrody!

Skip to content