Konkurs na kartkę walentynkową

 

kartka walentynkowa 4 20190207 16488657397 lutego 2019 r. rozstrzygnięty został konkurs językowy na najpiękniejszą kartkę walentynkową. Inicjatorem konkursu był zespół języków obcych. Zadaniem uczniów było wykonanie kartki walentynkowej oraz przyswojenie słownictwa z piosenki umieszczonej wewnątrz kartki, a związanej z miłością lub przyjaźnią. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem wśród dzieci i młodzieży naszej szkoły. Na konkurs wpłynęło 60 prac spośród których jury nagrodziło 10 najbardziej kreatywnych i ciekawych. Zapraszamy do obejrzenia wystawy prac na górnym korytarzu szkoły. (A.S.)

ZDJĘCIA

Lista osób nagrodzonych prac

1. Kinga Paszkiewicz klasa IV d

2. Eryk Sudnik klasa klasa IV d
3. Roksana Kasjan klasa IV d
4. Angelika Świdnik klasa IV e
5. Amelia Buchajska klasa IV e
6. Filip Pesantez klasa IV b
7. Maksymilian Mizerski klasa IV f
8. Mikołaj Marcinkiewicz klasa V a
9. Michał Jaworski klasa V a
10. Karolina Bortnik klasa VII a

11. Maja Błaszczak IV d

Skip to content