Konkurs The Big Challenge

 

the big challenge 1 20190608 11685761836.06.2019 r. odbyło się uroczyste wręczenie nagród uczniom naszej szkoły, którzy wzięli udział w międzynarodowym konkursie języka angielskiego The Big Challenge. W konkursie online wzięły udział szkoły m.in. z Austrii, Belgii, Francji, Niemiec, Włoch, Holandii, Hiszpanii. Z Polski do konkursu przystąpiło 646 szkół. Uczniowie z naszej szkoły pisali konkurs na 5 różnych poziomach. Pytania sprawdzały umiejętność rozumienia tekstu pisanego oraz rozumienia ze słuchu, znajomość słownictwa, gramatyki i wymowy.

Najlepszy wynik osiągnęła Weronika Puławska uczennica klasy 6 c  – 2 miejsce w województwie oraz Kajetan Słowik uczeń klasy III b Gimnazjum – 3 miejsce w województwie.

Z klas czwartych najlepszy wynik osiągnął  Gabriel Siewień klasa IV e, z klas piątych Julia Królikowska klasa 5 d, z klas siódmych Julia Chałupczak  klasa 7 a, z klas ósmych Zuzanna Marzec klasa 8 b. Każdy uczestnik otrzymał dyplom, plakat znanych miejsc Londynu lub Los Angeles. Uczniowie, którzy otrzymali najwyższe miejsca w klasyfikacji regionalnej otrzymali m.in. kalendarze książkowe, komiksy, readersy. Każdy z uczestników  otrzymał swój wynik w klasyfikacji regionalnej i krajowej. 

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zapraszamy do udziału w konkursie w następnym roku !!!  The Big Challenge to pozytywne i motywujące doświadczenie dla uczniów i nauczycieli. Koordynatorem konkursu była pani Anna Smolak.

ZDJĘCIA

Skip to content