YOUNG STARS XI

 

W poniedziałek 17 czerwca 2019 r. odbył się w naszej szkole XI Szkolny Konkurs Piosenki Angielskiej ‘YOUNG STARS’. W konkursie usłyszeliśmy następujące piosenki: ’Youngblood’, ‘Photograph’, ‘Stay’, ‘Shallow’, ‘There’s nothing holding me back’, ‘Big, big world’, ‘You are the reason’, ‘Wasted’, ‘Riptide’.

Jury w składzie pani Renata Kurzępa (nauczyciel j.ang), pan Steve Taylor (lektor SJO Bacalarus) oraz pani Sara Flis Rusek (przedstawiciel wydawnictwa Nowa Era) oceniało poziom językowy i artystyczny. Po wyjątkowo długich obradach Jury przyznało następujące nagrody:

I miejsce:

Karina Kozak (8b) i Kacper Wdowiak(8c)  za wykonanie piosenki‘Shallow’

 

II miejsce

Maja Smolak (7a) i Sandra Sokołowska (6c)

 

III miejsce:

Edyta Wszoła i Karolina Bortnik (7a)

 

Nagroda Dyrektora Szkoły:

Zuzanna Droździel(5c)

 

Nagroda Publiczności:

Weronika Puławska (6c) i Oliwia Sznajdrowicz (8d)

 

Konkurs w języku polskim i angielskim poprowadziły Anna Olszewska i Wiktoria Czapka (8c). Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody ufundowane przez wydawnictwa Nowa Era i MacMillan, organizatorów oraz Dyrekcję SP 4. Dziękujemy wszystkim uczestnikom, bo to tylko dzięki nim nasz konkurs mógł się odbyć. Dziękujemy również wszystkim osobom, które zaszczyciły nas swoją obecnością i pracą w Jury. Nasze serdeczne podziękowania kierujemy także do wszystkich, którzy zawsze pomagają i wspierają nas w organizacji konkursu ‘YOUNG STARS’.

 

DZIĘKUJEMY !!!

Organizatorzy

Renata Kurzępa

Robert Krukowski

 

ZDJĘCIA 

 

 

 

Skip to content