4 marca 2023r. uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 4 w Zamościu wzięli udział w Krajowym Turnieju Lubelskie CUP w Badmintonie, który odbył się w hali OSiR w Zamościu. W zawodach wzięli udział sportowcy z Lublina, Chełma, Łęcznej, Ostrówka, Dratowa i Zamościa.

Uczniowie naszej szkoły zajęli następujące miejsca:

Maja Maścibroda z kl. 5b – 3 miejsce w grze pojedynczej dziewcząt oraz  3 miejsce w grze podwójnej dziewcząt razem z Alicją Wójcicką z kl. 5c,

Kamil Kuryło z kl. 8c – 3 miejsce w grze pojedynczej chłopców oraz  1 miejsce w grze podwójnej chłopców razem z Bartłomiejem Pióro z kl. 6c.

Wiktoria Zamojtel i Maja Kołtun z kl. 8e – 3 miejsce w grze podwójnej dziewcząt,

Natalia Kitka z kl. 8e – 3 miejsce w grze mieszanej, Maja Kołtun z kl. 8e – 3 miejsce w grze mieszanej.

W turnieju wzięli udział uczniowie oddziału sportowego z kl. 5a oraz z klas ogólnodostępnych kl. 5, 6 i 8 zdobywając ważne doświadczenie sportowe w zawodach tej rangi.

Wszystkim  gratulujemy sukcesów sportowych.