Rodziców, opiekunów, dziadków  zapraszamy na warsztaty pt. „Laboratorium wyzwań wychowawczych”.

W czasie 7 godzin spotkania uczestniczki i uczestnicy nabędą umiejętność „aktywnego słuchania” a ważnym elementem warsztatu będzie praca w małych grupach nad trudnościami z własnymi dziećmi. Będzie to, mamy nadzieję, prawdziwe laboratorium, w którym będziemy poszukiwać najlepszych rozwiązań. Spotkanie będzie miało elementy zarówno warsztatów jak i grupy wsparcia.

Osoby chętne otrzymają zaświadczenia potwierdzające udział w wydarzeniu.

Zapewniamy świetną atmosferę, obiad i poczęstunek.

Kiedy? Sobota, 25.11.2023 r., godz. 10:00-17:00

Gdzie? Zamojski Dom Kultury ul. Partyzantów 13

Link do wydarzenia na FB: https://fb.me/e/3Y4yqkOEH

Wydarzenie bezpłatne – współfinansowane przez Miasto Zamość.

Obowiązują zapisy, informacje: biuro@pracowniaedukacji.pl, tel. 609-118-119

Skip to content