Laurka na Dzień Mamy

 

laurka na dzie mamy 5 20190605 1382843509Wszyscy kochamy nasze Mamy. Nasi uczniowie udowodnili to wykonując piękne laurki na konkurs „Najładniejsza laurka dla Mamy” z życzeniami w języku niemieckim (kl. I i II) i w języku angielskim (kl. IV). Na konkurs wpłynęło dużo prac wykonanych bardzo starannie i różnorodną techniką. Nagrodzeni i wyróżnieni uczniowie otrzymali upominki oraz pamiątkowe dyplomy. Konkurs zorganizowała pani Agata Słowik – nauczyciel języka niemieckiego.

Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy na kolejne językowe konkursy !!!

ZDJĘCIA

 

Zwycięzcy:


Natalia Siemko kl. 1c
Lena Bojanek kl. 1c
Szymon Groniewski kl. 1c
Julia Matwij kl. 1c


Szymon Drzazga kl. 2b
Dominik Sierak kl. 2b
Bartłomiej Bojanek kl. 2c
Zuzanna Kubicka kl. 2c
Franciszek Hałasa kl. 2d
Zuzanna Bondyra kl. 2d


Natalia Włudarska kl. 4b
Roksana Kasjan kl. 4d
Kinga Paszkiewicz kl. 4d
Maksymilian Mizerski kl. 4e
Angelika Świdnik kl. 4e

 

Wyróżnieni:

Kinga Galewska kl. 1c
Karina Chwiejczak kl. 4b
Lidia Chilewicz kl. 4b

 

Skip to content