14 marca 2022r., w dniu Święta Liczby Pi rozstrzygnięty został konkurs, którego celem było wyłonienie Mistrza Tabliczki Mnożenia spośród uczniów klas 4-7. Finał poprzedzony był trzema etapami konkursu, który został ogłoszony  1 października 2021 r., w Światowym Dniu Tabliczki Mnożenia. O tytuł mistrza walczyli uczniowie, którzy podczas poprzednich etapów uzyskali 100% poprawnych odpowiedzi. Do przeprowadzenia finału został wykorzystany  Quiz przygotowany na platformie Kahoot.

MISTRZEM TABLICZKI MNOŻENIA został uczeń klasy 6 A – ADAM SZPINDA, który odpowiedział bezbłędnie i w najkrótszym czasie na wszystkie pytania.

Na podium znaleźli się również:

EMILIA WASYLUK z klasy 7 B – II miejsce 

WIKTORIA PIEPRZOWSKA z klasy 7A – III miejsce.

 

        Gratuluję i życzę dalszych sukcesów!

Koordynator konkursu: Maria Pawłowska

 

 

 

 

Skip to content