W Dniu Edukacji Narodowej, 14 października 2019 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość pasowania uczniów klas pierwszych. Pierwszoklasiści w obecności dyrekcji szkoły, zaproszonych gości i rodziców musieli wykazać się wiedzą i umiejętnościami. Dzieci recytowały wierszyki i śpiewały piosenki. Następnie złożyły ślubowanie na sztandar szkoły, obiecując rzetelnie wypełniać obowiązki ucznia, być dobrymi kolegami, kochać i szanować swoją Ojczyznę. Po ślubowaniu pani dyrektor Ewa Lorenz wraz z panią wiceprezydent Małgorzatą  Bzówką i panią dyrektor Wydziału Oświaty Agnieszką Kowal dokonały aktu pasowania na ucznia. Każda klasa zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcie.  Na zakończenie pierwszoklasiści otrzymali pamiątkowe dyplomy, legitymacje szkolne i kuferki pełne niespodzianek. Po części oficjalnej  na dzieci czekał słodki poczęstunek i zabawa przy muzyce.

Wszystkim pierwszoklasistom serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów !

 

Skip to content