Szanowni Rodzice!!!
        W związku z Decyzją Prezydenta Miasta Zamość podyktowaną decyzją Ministerstwa Edukacji Narodowej wynikającą z konieczności zapobiegania rozprzestrzeniania się koronawirusa  na czas zawieszenia działalności szkoły rekrutacja do do klasy I roku szkolnego 2020/2021 odbywać się będzie wyłącznie drogą elektroniczną za pośrednictwem strony naboru https://nabor.pcss.pl/zamosc

Po wypełnieniu zgłoszenia/wniosku należy go zapisać na komputerze w formacie PDF. Dokument proszę przesłać w formie skanu lub zdjęcia na adres mailowy szkoły sekretariat@zs4zamosc.pl

Informator dotyczący rekrutacji wraz z klauzulą informacyjną znajduje się na stronie internetowej naszej szkoły www.sp4.zamosc.pl (W STREFIE KANDYDATA) oraz na stronie naboru https://nabor.pcss.pl/zamosc

Po ustaniu zagrożenia Szkoła skontaktuje się z Państwem w celu ewentualnego uzupełnienia formalności.

Z poważaniem
Ewa Lorenz
Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 4 w Zamościu
Rekrutacja – informator dla rodziców 2020-2021

Skip to content