Szczęść Boże:)

Już niedługo najważniejsze święta – Zmartwychwstanie Chrystusa. Jak będą wyglądały, czy obecna sytuacja się zmieni 11 kwietnia jeszcze nie wiemy, wiemy na pewno, że Pan Bóg o nas nie zapomniał i to nie On zesłał nam pandemię, ale pomaga nam ją przejść, a nawet z niej skorzystać i pomóc w tym innym. Jak?

– gdyby ktoś potrzebował z Państwa, uczniów lub bliskich porozmawiać, umówić na indywidualną spowiedź czy po prostu wygadać się – proszę dzwonić o każdej porze (nr telefonu w ogłoszeniach na stronie szkoły)

– przez cały dzień w Zamościu jest możliwość skorzystania ze spowiedzi świętej – tutaj jest grafik https://tinyurl.com/taodtab

– transmisje Mszy Świętych i nabożeństw, w niedzielę ale i w inne dni są tutaj: https://tinyurl.com/qpuocpg. Zapraszam do takiego uczestnictwa i zachęcania do tego dzieci (zwłaszcza 8 klasy, których bierzmowanie miało być już jutro…)

– wywiad z Ministrem Zdrowia m.in. na temat praktykowania wiary w tym czasie https://youtu.be/t2spLrIoYac

– rekolekcje wielkopostne, np. https://www.youtube.com/watch?v=tyvpTm4ObPg lub wiele innych do znalezienia na Youtube (polecam zwłaszcza wszelkie homilie zmarłego niedawno ks. Pawlukiewicza)

– orędzie Papieża na Wielki Post: https://tinyurl.com/tp9jf5o. Napisane jeszcze na jesieni, a jakże teraz bardzo aktualne…

– weźmy też do ręki Pismo Święte, może jest w domu Dzienniczek św. Faustyny…

– zapraszam też na Facebook naszej parafii – tam będą wszystkie informacje, wydarzenia i zalecenia https://www.facebook.com/mbkpzamosc/

– Harcerze proponują pomoc dla osób starszych w zakupach, gdyby Państwo znali kogoś kto potrzebuje wsparcia można podać ich numer : 510 081 158 albo mój.

Z pamięcią w modlitwie i błogosławieństwem

+

x Dominik

Skip to content