W grudniu zespół języków obcych zorganizował konkurs na najpiękniejszą kartkę świąteczną                         z życzeniami w języku angielskim lub niemieckim.  Zadaniem uczniów było wykonanie kartki świątecznej opartej na motywie płatków śniegu i napisanie życzeń świątecznych w języku angielskim lub niemieckim. W tekście życzeń należało wkomponować słowa Fill your Christmas with snowflakes/ Fülle dein Weihnachtsfest mit Schneeflocken. Technika plastyczna i kształt kartki był  dowolny. Konkurs adresowany był do uczniów klas IV – VIII. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło 18.12.,
 a nagrody zostały wręczone uczniom 20.12. przed jasełkami szkolnymi.

Nagrodzeni uczniowie:

Kacper Urbańczyk  – klasa VI a

Emma Dragan  – klasa VI a

Szymon Chatalski – klasa VI a

Erwin Poterucha – klasa V a

Maja Leszkiwicz – klasa IV a

Kinga Paszkiewicz – klasa V d

Maja Błaszczak – klasa V d

Zuzanna Bąk – klasa VII a

Wiktoria Boratyn – klasa VII b

Weronika Chatalska – klasa VIII a

Edyta Wszoła – klasa VIII a

Jakub Plewa – klasa VII a

 

Organizator – Anna Smolak

Skip to content