Etap III – efekty

 

 

Uroczyste zakończenie projektu edukacyjnego w klasie I a.

 

08 czerwca 2011 r. odbyła się prezentacja efektów pracy uczniów klasy I a uzyskanych podczas realizacji projektu  unijnego ,,Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy”. W spotkaniu uczestniczyli: dyrektor  szkoły Henryk Borowik, nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej, rodzice i zaproszeni goście.

Uwieńczeniem pracy pierwszaków było przedstawienie pt. ,,Wiosenne wspomnienia”.Dzieci zaprezentowały nabyte umiejętności recytacji, gry na instrumentach, śpiewu i ruchu scenicznego. Zgromadzeni rodzice i nauczyciele zobaczyli efekty pracy dzieci w formie prezentacji multimedialnej  będącej małą retrospekcją z realizacji Projektu. Podziwiano również wystawę prac plastycznych wykonanych przez uczniów podczas zajęć pod kierunkiem wychowawcy Renaty Kowarz.

Za swój występ i udział w projekcie uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i maskotki – myszki. Spotkanie umilił poczęstunek przygotowany przez rodziców.

 

Skip to content