Szanowni Państwo zapraszamy na specjalną lekcję z ROBOTYKI I PROGRAMOWANIA online z okazji DNIA DZIECKA!

Przy zapisie do 26.05.2020 lekcja będzie bezpłatna!

Tym razem dzieci będą tworzyć Robo-Kraby! 2 dni przed wydarzeniem dostaną na maila informacje, co przygotować, aby stworzyć swojego domowego robota!

Wtorek 2 czerwca o godzina 19:00. Zapraszamy wszystkie dzieci oraz nauczycieli, czy nawet rodziców!

Wydarzenie na fb https://www.facebook.com/events/243145733572618/

Aby skorzystać z bezpłatnej lekcji do 26.05.2020 należy zapisać się na stronie https://robodohome.com/pl/webinary/ !!!!!

Wiemy, że najlepszą metodą nauczania jest obudzenie w dziecku pasji odkrywania nowych umiejętności, dlatego przekazujemy wiedzę podczas fantastycznej zabawy.
Dodatkowo na platformie robodohome.com po zarejestrowaniu udostępniliśmy darmową lekcję z tworzenia filmów animowanych, wystarczy tylko telefon i klocki!

Jak to będzie wyglądało

https://www.youtube.com/watch?v=xEE9dQ-ecyM

https://www.facebook.com/LEMOrobot/videos/163255791782137/

Jesteśmy firmą, która na co dzień prowadzi zajęcia z robotyki dla dzieci. W odpowiedzi na dotykający nas wszystkich kryzys, musieliśmy znaleźć rozwiązanie, aby odnaleźć się jako firma w nowej, domowej
rzeczywistości. Na zajęciach uczymy dzieci logicznego myślenia, kreatywnego podejścia oraz tego, by się nie poddawać i szukać nowych możliwości rozwiązania problemu.

Korzystając z tej samej metodyki, stworzyliśmy nasze rozwiązanie – platformę edukacyjną RoboDoHome z ciekawą ofertą kursów, które można realizować w dowolnym momencie oraz serią webinariów na żywo z robotyki na wesoło. Nadal chcemy udowadniać, że efektywna nauka przez zabawę jest możliwa!
Serdecznie zapraszamy!

Pozdrawiamy,

Zespół TwojRobot.pl

Skip to content