Szanowni Państwo zapraszamy na SPECJALNĄ MIKOŁAJKOWĄ darmową lekcję on-line z ROBOTYKI I PROGRAMOWANIA z Bożydarem!
Zapraszamy wszystkie Dzieci Rodziców i Nauczycieli w sobotę 5.12.2020 o godz.12!
Tym razem pomożemy Świętemu Mikołajowi! Wspólnie opracujemy system bezpiecznego dostarczania paczki wyrzuconej z lecących sań. Będziemy do tego celu testować:
 🪂         Spadochron
🚁 Mini helikopter
❓ Magiczne śmigło
🚀 Robot wystrzeliwujący samoloty
Na lekcji pokażemy robota LEGO EV3 oraz totalnie nowego LEGO Mindstorms Inventor. Każdy w swoim domu zbuduje jeden z systemów bezpiecznego dostarczania paczki za pomocą tego, co ma w domu: papier, klej, nożyczki!
Gwarantujemy świetną zabawę!!! Konkursy!!!
ZAPISY NA STRONIE:
https://robodohome.com/pl/robodo-home-webinary-programowanie-robotyka/Wydarzenie na fb: https://www.facebook.com/events/2041241822841215/

Zachęcamy do udostępniania wydarzenia na fb i stronie.
Wiemy, że najlepszą metodą nauczania jest obudzenie w dziecku pasji odkrywania nowych umiejętności, dlatego przekazujemy wiedzę podczas fantastycznej zabawy.
Jesteśmy firmą, która na co dzień prowadzi stacjonarne zajęcia z robotyki dla dzieci. W odpowiedzi na dotykający nas wszystkich kryzys, musieliśmy znaleźć rozwiązanie, aby odnaleźć się jako firma w nowej, domowej rzeczywistości. Na zajęciach uczymy dzieci logicznego myślenia, kreatywnego podejścia oraz tego, by się nie poddawać i szukać nowych możliwości rozwiązania problemu.
Korzystając z tej samej metodyki, stworzyliśmy nasze rozwiązanie – platformę edukacyjną RoboDoHome z ciekawą ofertą kursów, które można realizować w dowolnym momencie oraz serią webinariów na żywo z robotyki na wesoło. Nadal chcemy udowadniać, że efektywna nauka przez zabawę jest możliwa!
Serdecznie zapraszamy!

www.twojrobot.pl
www.robodohome.com

Skip to content