W czwartek 14 listopada 2019 r. mieliśmy wielką przyjemność gościć w naszej szkole czterokrotnego  mistrza świata w rzucie młotem – Pawła Fajdka. Atmosferę spotkania uczniowie odczuwali już od kilku dni przygotowując plakaty i prezentacje multimedialne dotyczące tego wspaniałego sportowca. Mimo ogromnych osiągnięć Paweł Fajdek okazał się zwyczajnym, sympatycznym człowiekiem, z dużym poczuciem humoru. Chętnie odpowiadał na zadawane pytania, a zwycięzcy konkursów i zawodów sportowych mieli zaszczyt otrzymać wręczone przez niego nagrody i dyplomy. Wspólna fotografia z mistrzem i autograf to doskonała pamiątka z tego niezwykłego spotkania. Dziękujemy panu Pawłowi i życzymy, aby stanął w przyszłym roku na olimpijskim podium.

Tekst: M. Pawłowska. Zdjęcia: Z. Strzelecki

(mp)