SUKCES NASZYCH DRUGOKLASISTÓW 

16 maja 2019r. w SP Nr 7 w Zamościu odbył się finał XIV Międzyszkolnego Konkursu Matematycznego „Liczbowe zmagania Kubusia Puchatka”, w którym wzięło udział 9 zespołów reprezentujących zamojskie szkoły podstawowe. Naszymi reprezentantami byli: Łukasz Korniewski i Błażej Lis z kl. IIA oraz Aleksander Szczepanik z kl. IIB. Uczniowie rozwiązywali zadania o różnym stopniu trudności w dwóch etapach: indywidualnym i drużynowym. Na końcowy wynik składała się suma punktów uzyskanych w obu częściach konkursu.

Nasi uczniowie okazali się najlepsi – zajęli I miejsce. Otrzymali również dyplomy i nagrody rzeczowe. Młodych matematyków do konkursu przygotowały panie Aleksandra Kopiel i Beata Zembroń.

Gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach. (A.K., B.Z.)

ZDJĘCIA 

 

Skip to content