Uczeń klasy sportowej 8a Karol Prochowicz  to zapalony szachista, który od lat reprezentuje Szkołę Podstawową nr 4 w zawodach szachowych jak również  z zespołem Zamojszczyzna na scenach tanecznych nie tylko Zamościa. Karol  Prochowicz w roku szkolnym 2021/2022  brał udział w Ogólnopolskim Turnieju Szachowym Online i zajął w ogólnej klasyfikacji  3 miejsce na 120 biorących udział uczniów z całej Polski.
W Międzyszkolnym Turnieju Szachowym o Puchar Dyrektora I LO im. Jana Zamoyskiego w Zamościu z okazji Święta Niepodległości, który odbył się 09.11.2021r. Karol wywalczył 3 miejsce dla SP4 oraz 1 miejsce indywidualnie.
25.03.2022r. w Turnieju Szachowym „ Przemocy  mówię nie”, reprezentant szkoły  zajął 1miejsce indywidualnie.
Międzyszkolny Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego „Powitanie Wiosny na szachowo” w dniu 16.03.2022r.       to następna okazja, gdzie uczeń wywalczył 2 miejsce indywidualnie.

Serdecznie gratulujemy Karolowi i życzymy dalszych sukcesów.

Skip to content