14 listopada w Zamojskim Domu Kultury odbyły się eliminacje powiatowe 23 Jesiennego Konkursu Poetyckiego. Każda szkoła mogła zgłosić 3 uczestników. Tegoroczna edycja konkursu odbywała się pod hasłem: Pamiętajcie o ogrodach. Recytatorzy, których z Zamościa i powiatu zamojskiego było 53, prezentowali wiersze lub fragmenty prozy.
Naszą szkołę reprezentowali: Antoni Ulanowski z klasy 4a, Filip Derewiecki z klasy 6d i Paulina Krutina z klasy 8b, przygotowywani przez panie: Marzenę Wityk, Martę Pakos i Agnieszkę Pawliszak. Największe laury zdobył najmłodszy reprezentant naszej szkoły- Antoni, który otrzymał nominację do przeglądu wojewódzkiego w Lublinie. Filip również otrzymał nagrodę, a Paulina wyróżnienie.
Gratulacje! Trzymamy kciuki za występ Antoniego na przeglądzie wojewódzkim.
Tekst i zdjęcia: Agnieszka Pawliszak
(eb)