10 listopada uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w BIEGACH LISTOPADOWYCH z okazji NARODOWEGO ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI zorganizowanych już po raz kolejny przez Klub Sportowy „Agros”. Uroczystego otwarcia tego wydarzenia dokonał Prezydent Miasta p. Andrzej Wnuk. O 11.11 zebrani na Rynku Wielkim wspólnie odśpiewali hymn narodowy, po czym rozpoczęła się rywalizacja sportowa na dystansach dostosowanych do różnych grup wiekowych. Wszyscy uczestnicy biegów otrzymali na mecie pamiątkowe medale.

Wśród zwycięzców znaleźli się też uczniowie naszej szkoły:

I miejsce w kategorii wiekowej 2010-2009 na dystansie 800 m zajęła Katarzyna Tytoń – uczennica klasy 7C,

III miejsce w kategorii wiekowej 2013-2014 na dystansie 400 m zajął Filip Kubicki – uczeń klasy 4B.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Więcej zdjęć z tego wydarzenia można zobaczyć tutaj:

Biegi Listopadowe w Zamościu – roztocze.net

Tekst: M. Pawłowska

Zdjęcia: M. Pawłowska i J. Andruszek

Skip to content