SZKOŁA Z BAŚNI WITA PRZEDSZKOLAKI

 

W dniach 18 i 19 marca 2019 r. odwiedziły naszą szkołę dzieci z zamojskich przedszkoli: nr 5, 12, 15 i „Słoneczka”.Było to kolejne spotkanie w ramach realizacji szkolnego programu edukacyjnego “Wkrótce będę w pierwszej klasie”.

“Szkoła z baśni” przywitała dzieci przedstawieniem teatralnym pt. “Królewna Śnieżka i 7 krasnoludków”. Występ pod kierunkiem p.Barbary Cybulskiej przygotowali uczniowie ze szkolnego koła teatralnego. Przedszkolaki z zaciekawieniem oglądały bajkowy spektakl i nagrodziły artystów gromkimi brawami.

Tym razem również dzieci z zaproszonych przedszkoli zaprezentowały się zgromadzonej publiczności. Były piękne pokazy taneczne oraz wspólne śpiewanie piosenek o tematyce wiosennej. Wesoło bawiliśmy się podczas występów przedstawionych przez przedszkolaków.

Mamy nadzieję, że nasze spotkania integracyjne pomogą przyszłym pierwszakom bez oporów przekroczyć próg naszej szkoły we wrześniu. Do zobaczenia!  ZDJĘCIE