3 czerwca 2022r. odbyła się kolejna edycja Szkolnego Konkursu Historycznego „ Stefan Batory – patron naszej szkoły”. Do zmagań konkursowych w postaci testu przystąpiło 26 uczniów z klas V-VII. Celem konkursu było sprawdzenie poziomu wiedzy uczniów o patronie szkoły, upowszechnianie wiedzy historycznej oraz kształcenie umiejętności korzystania z różnych źródeł informacji.

Zwycięzcami tegorocznej edycji konkursu zostali:

– na poziomie klas V

1. Zofia Szybiak V b

2. Mateusz Strąk V b

3. Zuzanna Malec V c

– na poziomie klas VI

1. Antoni Ulanowski VI a

2. Magdalena Tokarz VI a

Adam Szpinda VI a

3. Agata Ostrowska VI a

– na poziomie klas VII

1. Maciej Muszyński VII d

2. Katarzyna Zawada VII a

3. Julia Krukowska VII a

Kinga Romańska VII d

Wszystkim serdecznie gratulujemy.

Skip to content