Warsztaty w Majsterkowie

 

klasa 2d w castoramie 8 20181115 1114172864Majsterkowo to wydzielone miejsce w domu handlowym Castorama w Zamościu. To tam uczniowie różnych szkół i przedszkoli oddają się działalności plastyczno – konstrukcyjnej. I tak w dniu 8 listopada 2018 r. uczniowie klasy II d wraz z opiekunkami p. Elżbietą Seńko i p. Danutą Łuszczewską spędzili tam twórczo i przyjemnie czas na warsztatach. Tym razem z gotowych elementów drewnianych z użyciem gwoździ i młotków samodzielnie pod okiem instruktorów wykonywali karmniki dla ptaków i malowali je według własnej inwencji. Drugoklasiści z dużym zaangażowaniem i wytrwałością nabyli nowe umiejętności młodego majsterkowicza. W samodzielnym działaniu odnieśli sukces, za co przez organizatorów zostali nagrodzeni dyplomami i małymi upominkami. Największą nagrodą były jednak samodzielnie wykonane karmniki, które uczniowie zabrali ze sobą do domu. Był to niezapomniany i niezwykle twórczy dzień w życiu klasy II d. (ES)

Zdjęcia

Skip to content