Projekt edukacyjny

„WKRÓTCE BĘDĘ W PIERWSZEJ KLASIE”

 

Projekt edukacyjny „Wkrótce będę w pierwszej klasie”, to cykl zajęć integracyjnych dla dzieci sześcioletnich z zamojskich przedszkoli – przyszłych uczniów klas pierwszych. Jego realizacja ma za zadanie jak najlepsze przygotowanie dziecka do „bycia uczniem” w szkole podstawowej.

Zajęcia są realizowane cyklicznie w ciągu roku szkolnego 2018/2019 w Szkole Podstawowej Nr 4 w Zamościu.

 

W listopadzie dzieci z grupy ,,Biedronki” z Miejskiego Przedszkola nr 15 w Zamościu uczestniczyły w zajęciach muzyczno-artystycznych z okazji Światowego Dnia Misia.

 

W grudniu odbyły się ,,Anielskie warsztaty” dla dzieci z grupy ,,Delfinki”.

Anielskie warsztaty – zdjęcia 

 

19 grudnia 2018 r. odwiedziły naszą szkołę przedszkolaki z Miejskiego Przedszkola nr 12 w Zamościu i z Niepublicznego Przedszkola ,,Słoneczko”. Dzieci obejrzały przedstawienie teatralne „Dwunastu Braci” w wykonaniu szkolnego koła teatralnego. Po spektaklu odbyły się świąteczne zajęcia przygotowane przez nauczycieli klas I-III oraz wychowawców świetlicy szkolnej.

Świąteczne zajęcia – zdjęcia 

 

 

Skip to content