21 listopada 2023r. na obiektach sportowych ZS nr 2 w Lubartowie rozegrany został Wojewódzki Finał Igrzysk Dzieci SZS w Badmintonie Drużynowym. Międzyszkolne zawody, w których uczestniczyło 8 drużyn dziewcząt i 9 drużyn chłopców z całego województwa rywalizowało o prawo reprezentowania lubelszczyzny w zawodach ogólnopolskich. Nasze zespoły zdecydowanie wygrały wszystkie swoje spotkania (wynikami 3:0) i zostały Mistrzami Województwa Lubelskiego SZS w Badmintonie.
GRATULACJE ☀️
Wyniki dziewcząt:
1 miejsce Szkoła Podstawowa Nr 4 w Zamościu – Maja Maścibroda 6b, Julia Stopa 6b, Martyna Kucner 6c – opiekun Sławomir Moździoch.
2 miejsce Szkoła Podstawowa w Tarnogrodzie,
3 miejsce Szkoła Podstawowa w Terpentynie.
Wyniki chłopców:
1 miejsce Szkoła Podstawowa Nr 4 w Zamościu – Bartłomiej Dobosz 6a, Karol Wiśniewski 6b, Ksawery Ścibak 6a, Jakub Kawala 6a – opiekun Maros Smolak,
2 miejsce Szkoła Podstawowa w Wólce Rokickiej,
3 miejsce Szkoła Podstawowa w Tarnogrodzie.
Skip to content